yardımmmm edinnnnnnn................

E

EU3

Ziyaretçi
cengizhan......sinan............behram.........berhan...............bu isimlerdenn hangileri ikiz erkek bebeklere konulabilir...........yada en beğendiklerinizi yazın arkadaşlar......uyumlu olması gerekmiyor.......

yokmu hiç fikri olannn arkadaşlar......

neden ısrarla bişey yazmıyosunuz arkadaşlar...

bence bunlar güzel isim aslında isim bankası var sitemizde ordan daha çok isim bulabilirsin
ikiz annesi mi olacaksın tebrik ederim şimdiden

tebrık ederım cnm bebeklerını saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasıp etsın rabbım
ege , arda ,alp, burak , efe , mert , emre ,deniz , hakan ,talha , bugra bunlar aklıma gelen guzel ısımler umarım bırını begenırsın

ben sizden isim istemedimki.....beğendiğim isimlerden hangisi güzel dedimmm.....hem ben daha kişilikli isimler düşünüyorum canımm...

madem sordun soylım canım
begendıgın ısımlerden hıc bırı guzel degıl
tuareki arkadasımın onerdıgı ısımler daha guzel
sengözlerimebaksanab

ben sizden isim istemedimki.....beğendiğim isimlerden hangisi güzel dedimmm.....hem ben daha kişilikli isimler düşünüyorum canımm...

önerilen isimleri geri tepmek yerine bi teşekkür edip düşünmüyorum diyebilirsin demekki o isimlerden hiç birini beğenmemiş arkadaş şahsen bende beğenmedim ayrıca kişilikli isim kişiliksiz isim farkını bize de anlat..bilelim

"yada en beğendiklerinizi yazın arkadaşlar......uyumlu olması gerekmiyor....... "

Yanlış mı okuyup anlıyoruz acaba?kötükedihüso

Merhabalar ..
Behram ve Lokman ısmınde yegenlerım var..
Behram . Eskiden bir İran padişahının adı. * Bir pehlivan ismi. * Merih yıldızı
Lokman ıse ıyılık gosteren ve adaletlı davranan ayrıca bılıyorsunuz kı nebı ,sure ısmı..

Yeter kı anlamı guzel olsun arkadaslar...​

X