yardımmm

essaa

Guru
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2009
16
3
37
kızlar geçen adet dönemim haziranın 7 si normalde ayın 1 ile 3 arasında adet olmam gerekiyordu.Ama olmadım.idrar testinde negatif çıkıyor.şimdi ben ayın 7 sinden sonra mı adet günümün geciktiğini hesaplayayım.yani bi kaç gün sonra bi test daha mı yapayım.yada ayın üçünden hesaplarsam ben neden adet olmadım.

canım her zaman kaç günde bir oluyorsan o gün kadardan hesap yap hem bugünde ayın 8i adetin 7si olsada bir gün geçmiş oluyor ben idrar testiyle sıkıntıya girme taraftarı değilim açıkcası her yer kan tahlilini yapıyor yaptır rahatla kesin sonuç alırsın idrar testinde zaten geç sonuç alınıyor birde geç döllenme olduysa hepten geç çıkar sende günlerce sıkıntı çektiğinle kalırsın

Canım,eğer korunmayı yeni bıraktıysan dengen de bozulmuş olabilir.en güveniliri kan testi idrar testi gecikmeden 10 gün sonra öneriliyor. tabi gecikmenin ilk günü yapılan hassas idrar testleri de yok değil. tavsiyem kan testi yaptırman. Allah gönlüne göre versin.

bence de kan testi.idrar testi alıp da negatifti pozitifti stresi yaşamaktansa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…