yardımmm

pelinm

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2007
51
0
merhaba arkadaşlar bu ay aşılama yaptırdım ve dayanamayıp 10.gun gidip kanda baktırdım 1,68 çıktı dr bana 14. gun baktır demişti acaba o gune kadar artış olur mu? normalde hep 0,100 çıkardı acaba çatlatma iğnesi değeri yukseltirmi?

Canim ben de yaptim o hatayi ama sabret güzelim..aşilamadan sonra 11.gün yapmiştim değer 11 çikti ama kimyasal gebelik olduğu için devam etmedi..diğerinde 35.68 çikti ama yine devam etmedi..çok zor ama düşünmemeye çaliş..iki gün sonra tekrar yaptir..değerin en az 2 katina çikmasi lazim..ama değerin şimdilik çok düşük..umarim iyi sonuç alirsin..allahim hepimize nasip etsin..ben ekimde bidaha aşilama yaptiricam

Canim inşallah gerek kalmaz..moralini yüksek tut..kendini dinleme..stres de çok etkiliyor..yaw söylemek ne kadar kolaymiş..insan içinde olunca yapamiyor ama..bende şuan panik durumdayim..30.günüm bekliyorum ..hafta sonuna kadar gelmezse(inşallah gelmez) test yapicam..umarim ikimizde de 2.aşilamalara gerek kalmaz..

Birkaç gün önce 3 gün kadar adet sancisi çektim..ama şimdi ara ara minik ağrilar oluyor adet olacakmişim gibi..bi de idrarimi yaparken çok yanmam oluyor..hep birşeyler akiyormuş gibi hissediyorum, islak kaliyorum..bi de göbeğimden aşağiya bir kahverengi çizgi belirginleşti..acaba hamile olabilirmiyim diye içim içimi yiyor.ama iki ay üstüste gebeliklerim devam etmeyince günüm geçmeden test yapmamaya karar verdim..

çok ilginç bendede çizgi var böyle bişey olabilirmi ama bariz kahverengi ince uzun bir çizgi çok şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…