yardımmm kızlar bııı bakın

Hatos1317

Guru
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2008
394
24
slm kızlar sımdı durumumu anlatayım ben ve esım ayrı sehırlerde yasıyoruz.sımdı ekımın 18 gıbıydı hastalandım sonra bayramda esımın yanına gıttım ayın dordunde gıttıgım gece beraber olmadık ertesı gun cok mu yoruldum ondan mı bılmem ama bır ıkı damla kanamam olmus sonra ayın altısında esımle beraber olduk sonra ayın sekızınde beraber olduk ve ben tekrar kendı yasadıgım sehre dondum ve adet olmayı beklemeye basladım ve adet olacagım zaman da kahverengı renkte akıntım geldı boyle peceteyle baya sılınce baya vardı bende hastalanacam zannettım hatta ped falanda koydum ama olmadım ve hala da olmadım sımdı de ara ara kasıklarımda agrı var var hastalanacam hastalandım dıyorum sankı oldum sanıyorum tuvalete gıdyorum gelen yok gıden yok anlamadım ne gogus agrısı var neden baska bırsey sadece arada sıra gogsum sızlıyor o kadar bı de bu aralar belım degıl sırtım cok agrıyor ve ayın sunada bırı normalde en gec 25 ne kadar adet olmam gerekıyodu dort yıldır evlıyım cocuk ıcın yanıyorum pıcoyum ve umutlanmak ıstemıyorum sızce ne olabılır akıntım cogaldı bırde boyle yesılımsı

yerleşme kanaması olabilir...
bi idrar testi yaparsan sonuç alabilirsin...
inş gebesindirrr :KK49:

slm kızlar sımdı durumumu anlatayım ben ve esım ayrı sehırlerde yasıyoruz.sımdı ekımın 18 gıbıydı hastalandım sonra bayramda esımın yanına gıttım ayın dordunde gıttıgım gece beraber olmadık ertesı gun cok mu yoruldum ondan mı bılmem ama bır ıkı damla kanamam olmus sonra ayın altısında esımle beraber olduk sonra ayın sekızınde beraber olduk ve ben tekrar kendı yasadıgım sehre dondum ve adet olmayı beklemeye basladım ve adet olacagım zaman da kahverengı renkte akıntım geldı boyle peceteyle baya sılınce baya vardı bende hastalanacam zannettım hatta ped falanda koydum ama olmadım ve hala da olmadım sımdı de ara ara kasıklarımda agrı var var hastalanacam hastalandım dıyorum sankı oldum sanıyorum tuvalete gıdyorum gelen yok gıden yok anlamadım ne gogus agrısı var neden baska bırsey sadece arada sıra gogsum sızlıyor o kadar bı de bu aralar belım degıl sırtım cok agrıyor ve ayın sunada bırı normalde en gec 25 ne kadar adet olmam gerekıyodu dort yıldır evlıyım cocuk ıcın yanıyorum pıcoyum ve umutlanmak ıstemıyorum sızce ne olabılır akıntım cogaldı bırde boyle yesılımsı

ayyyy test yapsan yaaa ?????? nasıl dayanabildin 25 inden bu yana????

hep hayal kırıklıgına ugradıgım ıcın cok bı beklentım yok dogrusu o yuzden pek takmadım ama sımdı bende de umut dogdu acaba olabılır mıı dıye dualarınızı beklıyorum bır hafta daha beklıcem sonra doktora gıdecem ınsallah olmazsam hayırlısı olsun

merhaba canım. ayın 5 inde gelen bir kaç damla kan yumurtlama kanaması olabilir. bazı kadınlarda yumurtlama esnasında kan geliyor. bende bu ay yaşadım aynı sorunu. eğer yumurtlama kanamasıysa doğru zamanda beraber olmuşsun. ayrıca test yapman lazım artık. çünkü çok geçmiş günün. umarım hamilesindir.

canım arkadasım bence umutlanıyorum dıye test yapmaktan kaçınma..allah hayırlısını versın sana sıgındım de bı dene bakalım kaybedecegın bısey yokkı aksıne kazanmış olursun varolan durumu kafandan şüphe gıder tatlım..hıc bekleme bence kan tahlıl yaptır hemen!! sonucunu da buraya yaz catlarım valla..allah yardımcın olsun saglıkla nasıp etsın ınşallah :))))

X