yardımmm hcg 42,28 hamişmiyim ben yaa

GXUXL78

FASULYEM BENİM
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
4.374
0
46
bu konuda yardım lütfen hamişmiyim hcg 42,28 ne oluyo uterus da kalınlık var ama doktor bişey demiyor

bence hamilesin 0-5 referans aralığıdır 5 den büyük olması hamileliği gösteriyor benim bildiğim kadarıyla...

evet canım 5 üzeri hamiledir.ama değerin düşük geç döllenme olabilir,gerçi benimde 75 di. 2 gün sonra tekrar baktır herşey yolundaysa 2 kat artmış olması gerekiyor.hayırlı olsun...

hamilesin canım gözünaydın.değerin düşük olduğu için doktor bişey dememiştir.bende adetime 1 hafta kala yapmıştım 13 çıkmıştı.

canım hamilesin tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün ama daha çok küçük annesi

canimmm şu Anda Yumurtan Döllenmiş Ama Henüz Kese Falan Oluşturmamiş.yani şu An çok Erken
Cumartesi Günü Tekrar Test Yaptir Canim Eğer Değerde Yükselme Varsa Tüplere Yerleşmiş Demektir.
şu An Için Sadece Yumurtanin Kesin Döllendiğini Söyleyebiliriz

canım 5 in üzerindeki değerler hamile olduğunu gösterir ama adetine kaç gün var ? doktor kesin bir şey dememiştir çünkü bazen kimyasal gebelik oluşabiliyor inşallah gebesindir ve mutlu haberi alırsın şimdiden seni tebrik ederim uterusta kalınlaşmada gebeliği gösterir zaten 2 gün sonra bir kez daha baktır 2 kat artması lazım eğer artış devam ediyorsa için çok daha rahat eder her şey gönlünce olsun

gül demişsinki adetime daha 15 gün var sen üstüne görme olayı varya işte onu yaşıyosun şuan yani hamilesin ama geçen aydan hamile kalmışsın geçen ay geç döllenme olduğu için bu aya sarkmış canım... bence öyledir ama genede sen 2 günde bir hcgye baktır

kızlar bütün cevaplarınız için teşekkür ederim çok rahatlattınız beni herşey gönlünüüzce olsun.içim çok rahatladııı saolun

X