Yardımmm 7 haftalıkken boş gebelik bebek hiçbir şekilde gözükmüyor demişlerdi

34angelpink33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
13
1
Yardımmm 7 haftalıkken boş gebelik bebek hiçbir şekilde gözükmüyor demişlerdi
Bugün kontrole gittiğimde bu sonuçları çektiler.aslında 5 haftalık bebek var ama hala kalp atışı yok.doktor bu hafta içinde kürtaj olmam gerektiğini söyledi.sağlıklı bir gebelik değil diyor.beklesem kalp atışı sonradan oluşmaz mı

Yani bilmem ama 1 hafta daha beklerseniz 5 hafta ile uyumluysa alp atışı için erken zaten

Sizi üzmek istemem ama sat a göre 7 hafta 6 gün yani 8. Hafta neredeyse bebek 5. Haftada kalmış muhtemelen gelişimi durmuş ben de aynı şeyleri yaşadım genelde olumsuz oluyor sonuç umarım sizin olumlu olur

Sizi üzmek istemem ama sat a göre 7 hafta 6 gün yani 8. Hafta neredeyse bebek 5. Haftada kalmış muhtemelen gelişimi durmuş ben de aynı şeyleri yaşadım genelde olumsuz oluyor sonuç umarım sizin olumlu olur
Bugün gittiğim doktor kürtaj olmam gerektiğini söyledi.çok zor süreçmiş gerçekten

Aynisi bende oldu gelişimi durmuştur dedi doktor sizin sonrasında sağlıklı bir gebelik yasadinizmi

Maalesef ben iki sefer aynı şeyi yaşadım ikisinde de kalp atışı olmadı hiç birinde 8. Diğerinde 9. Haftada kürtaj oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…