yardımm??

maviada

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2008
181
12
37
kızlar everyday minerals sitesinden sample kit+baby kabuki fırça seçmeye çalışıyorum ama ödeme kısmında bi problemle karşılaştım,sitenin sayfası ölee açık duruyo,credit card security code dediğne ne yazıcaz??kredi kartıyla everydayden ürün sipariş edenler yardımcı olabilir mi? 3 basamaklı diyo ama kredi kartının arkasındaki kod 3 basamaklı değil.ilk defa kredi kartıyla alışveriş yapıyorum bilgim yok o yüzden:eek:

kaç kere denedim hep hata veriyo error:2-1-2-P-N-- this transaction has been declined diyo,bu ne demek bileniniz var mı?kredi kartı bilgilerini yazarken mi bi hata yapıyorum anlamadım. senağlama

kızlar everyday minerals sitesinden sample kit+baby kabuki fırça seçmeye çalışıyorum ama ödeme kısmında bi problemle karşılaştım,sitenin sayfası ölee açık duruyo,credit card security code dediğne ne yazıcaz??kredi kartıyla everydayden ürün sipariş edenler yardımcı olabilir mi? 3 basamaklı diyo ama kredi kartının arkasındaki kod 3 basamaklı değil.ilk defa kredi kartıyla alışveriş yapıyorum bilgim yok o yüzden:eek:

Canım kredi kartının arkasında CCV2 kodu var, onu istiyor. arkada yazan, 7 basamaklı kodun son 3 rakamı.

ilk başta yanlış girmişim cnm 7 basamak yazmışım,sonra error verdi geçersiz diye,onun üzerine bi kaç kere girip denedim başka başka rakamlar,en son da son 3 haneyi denedim ama bu sefer de "this transaction has been declined" diye hata vermeye başladı.yani artık doğrusunu yazsam da hep bu çıkıyo, acaba bi çok defa yanlış giriş yaptım diye sistem kabul etmiyo mu artık anlamadım hiçbişi:çok üzgünüm:

X