Aile Planlaması Yardımm!!! Hamilelik sonrası ilişki

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

rabiaadeviye

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
194
80
37
mrb arkadaşlar yeni doğum yaptım kırkım çıkmak üzere .eşimle bayadır ilişkide bulunmuyoruz.ama artık normale döncem ama en az 2-3 sene çocuk istemiyoruz.bunu nasıl başarıcaz? eşim ben korunmam diyor geri çekme yaparım diyor oda sakıncalı değilmi? yada hap diyolar oda sakıncalı değilmi bana yardımcı olabilrmisiniz ne yapmamız lazım en kolay en sağlam yol nedir?

Daha önce nasıl korunuyorsanız yine aynı biçimde korunsanız olmuyor mu? Yani ilk ilişkide çocuk yapmadınız herhalde.

emzirirken hap kullanılmıyor.
geri çekilme bir korunma yöntemi değildir.
prezarvatif kullanmalısınız..siparl taktırabilrsiniz ki onu da sıklıkla kontrol ettirmelisiniz..
kesin sitemiyorum bebek diyorsanız ,hem kondom hem geri çekilme en uygunu bana göre..yallnız kondom da ilişki başında hemen takılmalı

Ben korunmam diyen erkekleri hic anlamiyorum heeeeeee cocuk istemz ama korunmaz en sagliklisi erkegin korunmsi eger hic cocuk istemiyorsaniz ikinizde korunun… esin korunmazsa illaki olur soyledigiz yontem korunma yontemi degil

ben korunma yontemınde degılım
daha 40 gunluk annesınız 2-3 sene cocuk dusunmuyoruz demıssınız , ne kadar ongorulusunuz oyle.
durun daha daha ne baktınız ne yaptınızda 2-3 yasındayken bebek 2. cocuk gelecek fıkrını daha sımdıden one atıyorsunuz yahu?

cocuk buyutmek kolaymı

Geri çekilme ,korunma yöntemi değildir.
emzirirken siz hap içemezsiniz. Ne diye hormonlarınızı mahvedeceksiniz ayrıca.
Spiral taktırabilirsiniz bir de ama onda da kontroller vs oluyor.

En sağlıklı ve temiz çözüm kondom.

Ben 3 aylık iğnelerden yaptırmıştım.
Hamile kalmadım, korumasına korudu ama sanki beni alt üst etti, hormonal dengemi yani.

Şimdiki aklım olsa eşime derdim prezervatif kullan diye. İtiraz da etmezdi aslında, niye dememişim bilmem.

Cutecim bayan en az 2 3 yil demis :)

Daha önce nasıl korunuyorsanız yine aynı biçimde korunsanız olmuyor mu? Yani ilk ilişkide çocuk yapmadınız herhalde.

hayır yeni evliydik zaten hemen olsun istiyorduk ilk çocugumuzu oldu çokşükür.ama sonrasını işte 2-3 sene istemiyoruz şimdi

ya kondomu ben istemiyorum aslında eşimde prezervatif istemiyor bilmiyom napıcaz birinden biri diyosunuz sizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…