Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Yardımm.. Fondoten ve pudra sürünce sivilce çıkıyo :(

papatya_931

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
150
0
Arkadaşlar bana bi akıl verin ne yapmalıyım? :KK43: Cildim çok hassas nezaman makyaj yapsam fondöten sürsem pudra sürsem hemen sivilce çıkıo. Makyaj öncesi kullanabileceğim bi baz varmı yada önerebileceğiniz bi ürün ??:KK25::KK25:

fondoten ve pudrada hangi marka tercihin?
belki kullandıgın markanin ürünleri senin cilt yapina
uygun degildir.
baska markalarida denedin mi,sonuc aynı mı?

Image maker'ın fondötenini kullandım ilk canım sivilce yaptığını farkedince loreal önerdiler daha kaliteli sorun yaratmaz diye ama sonuç yine aynı mutlaka çıkıo acaba makyaj öncesi bi ürünmü kullanmam gerekio varmı öle bişi??

Image maker'ın fondötenini kullandım ilk canım sivilce yaptığını farkedince loreal önerdiler daha kaliteli sorun yaratmaz diye ama sonuç yine aynı mutlaka çıkıo acaba makyaj öncesi bi ürünmü kullanmam gerekio varmı öle bişi??

bilgim yok cnm o konuda
bende loreal la baslamistim sonra max denedim
en son burdan okuyup c.arley in pudrasini aldim
hayatimdan fondoteni cikarmama vesile oldu bu pudra:KK34:
cok dogal yokmus gibi..
nemlendirici losyonun uzerine puf sungeriyle yada
pudra fircasiyla suruyorum.belki cok zararlidir yaptigim ama
yagli yagli fondoten de cekilmiyor:KK19:

Sana tavsiye edeceğim Kryolan ürünleri Türkiye de ilk ve tek " anti alerjik" olma özelliğiyle hassas ciltlerede uygundur ve sivilcelenme yapmaz. Sana öncesinde Kryolan Ultra Make-up Base renk:mint kullanıp yine Kryolan fondoten ve pudra kullanmanı öneririm.:KK34:

Son düzenleme:
bilgim yok cnm o konuda
bende loreal la baslamistim sonra max denedim
en son burdan okuyup c.arley in pudrasini aldim
hayatimdan fondoteni cikarmama vesile oldu bu pudra:KK34:
cok dogal yokmus gibi..
nemlendirici losyonun uzerine puf sungeriyle yada
pudra fircasiyla suruyorum.belki cok zararlidir yaptigim ama
yagli yagli fondoten de cekilmiyor:KK19:

Çok saol canımcım artık sıkıntı geldi iice makyaj yapmadan da olmuyor ki :KK9: bi deneyim bakim artık ya daha çok çıkar yada cildim alışır :KK64:

Sana tavsiye edeceğim Kryolan ürünleri Türkiye de ilk ve tek " anti alerjik" olma özelliğiyle hassas ciltlerede uygundur ve sivilcelenme yapmaz. Sana öncesinde Kryolan Ultra Make-up Base renk:mint kullanıp yine Kryolan fondoten ve pudra kullanmanı öneririm.:KK34:

Biraz araştırdım netten canım genelde profesyonel makyajda kullanılıo sanırım ama saol ilgilendiğin için testerını denemek lazım:81:

Yalnız onların denemelik olarak bulamazsın, günlük olarakda kullanılıyor bu ürünler ben de kullanıyorum
İstersen Kryolan sitesine gir ve mağaza adreslerinden sana yakın olana gidip ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsin canım.

X