Aile Planlaması yardımm :( bhcg testi olucam :s

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
C

cecilediva

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cecilediva
Mrb kızlar,
ben nişanlıyım,nişanlımla 5 gün önce ilişkiye girmiştik,prezervatifle korundk, ancak ben haftaya tiroitlerimden dolayı tedavi olucam ve bu tedavi öncesi istedikleri tahlilin içinde bhcg olduğunu da gördüm, yani hamileliğe de bakıcaklar,ilacı çünkü gebelerin içmesi yasak, korkum hastaneye ailemle birlikte gidicezzz offf cok stresliyim, ilişkimden 1 hafta sonra yapılmış olucak bu test, kesin sonuç verir mi ne dersiniz? yardım :KK43::sm_confused:

• Konu Sahibi cecilediva
tabiki verir bi hafta geçmiş olacak zaten ama korunduysan neden korkuyosun onu anlamadım ben

• Konu Sahibi cecilediva
ya ne biliyim, gerci 1 yıldır bu şekilde korunuyoruz ama stres oldum prezertavifinde düşük te olsa riski oluo ya :s bi de sonucu ailemle beraber doktorlar felan da görcek ya ayy kabus gibi allah korusun, adetimden 2 gün sonra ilişkide bulunmustuk, sanırım o günler daha risksiz oluo deil mi?

• Konu Sahibi cecilediva
bu sefer bişey olmadı diyelim.ya başka sefer hamile kalırsanız.yaptığınız şeyin farkındasınızdır umarım her yönüyle.korunuyosanız hiçbişey çıkmıcaktır

• Konu Sahibi cecilediva
yaptığım seyin evet farkındayım, ama insan duygularına söz geçiremiyor özellikle de karşısındakini çok seviyorsa :S evlenmemize 1 yıl gibi bir süre var, ama korkuorum da devamlı offf :S bu arada gebelik testi yapmamın faydası olur mu yani 1 haftada cvp verir mi test?genelde adetiniz gecikirse yapın diolar, benim adet olmama var daha, ne derseniz içim rahatlar diorum ama gerçeği yansıtırmı?

X