yardımlarınızı bekliyorum:(

bekci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
10
0
38
arkadaşlar sitenize yeni katıldım ve bende sabırsızlıkla hamile kalmayı bekleyenlerdenim yaklaşık 1 aydır kasıklarıma arada bir giren ağrılar var hafif miğde bulantılarım oluyo ama test yaptırmak ve olumsuz cvp almakta pek işime gelmiyo adet günümün gelmesini bekliyorum bu konuda sizinde yorumlarınızı ve bildiklerinizi sunmanızı rica edicem.

canım tabi en mantıklısı adet gününü beklemek çünki... bebiş istediğimiz için çoğu zaman belirtileri hissediyo gibi oluruz... en iyisi adetin 3-4 gün geçmesini bekleyip test yapmak. Rabbim en kısa zamanda nasib etsin eğer bebiş istiyorsan mutlaka folik asit kullanman lazım ... buarada hiç bir kadın doğum doktoruna gittinmi bence hamile kalmayı düşünen her kadın önce bir doktora gidip gerekli tavsiyeleri almalı....

gittim canım bi problem olmadığını söyledi zaten yaklaşık 3 aydır korunmuyoruz ama yinede hemen olsun istiyorum ve kasık ağrım beni rahatsız ediyo yorumun içinde çok teşekkür ederim

inşallah hamilesindir canım bencede en ii si beklemek. Bende bebek istiyorum ama çok aceleciyim 4 aydır korunmuyorum ve bu ay adetimden 5 gün önce kan testi yaptırdım negatif çıktı çok üzüldüm şimdide adetim geçdi 3 gün oldu bekliyorum. içimde gel gitler yaşıyorum.benimde karnımda ve midemde basınç gaz ve ağrılar var.hayırlısı allahdan.inşallah hamilesindir.

ay inşallah hepimize tez zamanda nasip olurds güzel haberlerle geliriz ama ben galiba evham yapıyorum yinede acaba demekten kendimi alamıyorum olmayan bi hamilelik yaşıyorum galiba kendi kendime

Kızlar bende 9 aydır istiyorum ve sizin gibi kasıgıma bi agrı girse hafif bi midem bulansa acabamı diyorum Rabbim hepimize versin inşallah hayırlı zamanda...

canım umarım hamilesindirr.ben adet günüme 4 gün kala yaptım pozitif çıktı hamişim şimdiii.....:=)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…