Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yardımınıza ihtiyacım var :((

mobidikK

Bir ömürlüğümm ♥♡
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2014
235
176
Kızlarr öyle bi durumdayım ki atsan atılmaz satsan satılmaz :KK61:Nolur yardımcı olunn, forumu çok sık takip ediyorum çok güzel sağlıklı bilgiler paylaşıyosunuz.
1 ay sonra düğünüm var ve lanet olası gögüslerim yok denecek kadar küçük. Gelinlik bulamıyorum o derece yani.Avucladığımda avcumun içinde kayboluyolar. Konu açan arkadasların hepsının serbetci otu ve çörek otu yağının faydasını gördüğünü gördüm. Nolur bana bi akıl verin şerbetçi otunu aldım çörek otu yağımda var en etkili yol hangisii fikirlerinze ihtiyacım var. Kullanan arkadaslar faydasını gördümü memnun mu acaba? :KK61::KK61:

yöntemler sanırım uzun sürede işe yarıyormuş. 1 ayda maalesef fark olacağını sanmıyorum :KK43:

şu süreçte sanırım tam destekli bir sütyen ihtiyacın olan şey. özellikle gelinlik için :KK66:

yöntemler sanırım uzun sürede işe yarıyormuş. 1 ayda maalesef fark olacağını sanmıyorum :KK43:

şu süreçte sanırım tam destekli bir sütyen ihtiyacın olan şey. özellikle gelinlik için :KK66:

ağlamak istiyorumm :KK61::KK61:tam destekli sütyenin bile bana faydası oldukça zor. Siz denediniz mi peki şerbetçi otunu veya çörek otu yağını yanii nasıl kullanabilirim içsem zararı var mı? forumda 1 ayda sonucunu aldık diyenler var umutlanmıştım bende :KK14::KK61:

ben denemedim maalesef ama bir dönem okumuştum sanırım içmek zararlı çörek otu yağını :KK43:

bir de benim duyduğuma göre belli bir kilonun üzerinde olmak gerekiyor. bu tarz yöntemlerin işe yaraması için.

bana forumdan bir arkadaş mail atarak bir e-kitap göndermişti. göğüs büyütme üzerine :KK33:orada öyle bir şey okuduğumu hatırlıyorum epey oldu göndereli. mail adresini mesaj atarsan sana gönderebilirim. :KK52:

ben denemedim maalesef ama bir dönem okumuştum sanırım içmek zararlı çörek otu yağını :KK43:

bir de benim duyduğuma göre belli bir kilonun üzerinde olmak gerekiyor. bu tarz yöntemlerin işe yaraması için.

bana forumdan bir arkadaş mail atarak bir e-kitap göndermişti. göğüs büyütme üzerine :KK33:orada öyle bir şey okuduğumu hatırlıyorum epey oldu göndereli. mail adresini mesaj atarsan sana gönderebilirim. :KK52:
hemennnnn atıyorummmm:KK17::KK71:

Kızlarr öyle bi durumdayım ki atsan atılmaz satsan satılmaz :KK61:Nolur yardımcı olunn, forumu çok sık takip ediyorum çok güzel sağlıklı bilgiler paylaşıyosunuz.
1 ay sonra düğünüm var ve lanet olası gögüslerim yok denecek kadar küçük. Gelinlik bulamıyorum o derece yani.Avucladığımda avcumun içinde kayboluyolar. Konu açan arkadasların hepsının serbetci otu ve çörek otu yağının faydasını gördüğünü gördüm. Nolur bana bi akıl verin şerbetçi otunu aldım çörek otu yağımda var en etkili yol hangisii fikirlerinze ihtiyacım var. Kullanan arkadaslar faydasını gördümü memnun mu acaba? :KK61::KK61:
1 ayda varolanı dolgunlaştırmak için,
Birincisi; hergün sabah akşam yarım saat masaj yap.
İkincisi;Günde 1 kupa veya en fazla 2 kupa şerbetçiotu çayı iç.
Üçüncüsü;hergece masajdan sonra şerbetçiotu kremini sabaha kadar beklet.
Gün içinde ise,ceviz,avakado,dereotu yemeye çalış.
Bence bunlarla mutlaka dolgunlaşacaktır.
mahsuru yoksa foto atarsan görmek isterdim.
Düğün olacaksa Lasenzadan 4 kat destekli sutyen almalısın bence.110 lira sanırım.
Eğer gerçekten umudun yoksa ve bunları yapamam diyorsankii bence yapabilirsin..
dolgu yöntemiyle göğüs büyütme var az miktarda uygulatırsan çok iyi bi doktora...en azından ilk günlerinde mutsuz olmazsın.şimdilik bu kadar yardımcı olabilirim canım...
benimde eski konularımdan faydalanabilirsin.
yalnız içtiğin çayları tariftekiler gibi demlemeye özen göstermelisin.
İlk 3 maddeyi kararlı bi şekilde yaparsan,mutlaka fark olacaktır.

1 ayda varolanı dolgunlaştırmak için,
Birincisi; hergün sabah akşam yarım saat masaj yap.
İkincisi;Günde 1 kupa veya en fazla 2 kupa şerbetçiotu çayı iç.
Üçüncüsü;hergece masajdan sonra şerbetçiotu kremini sabaha kadar beklet.
Gün içinde ise,ceviz,avakado,dereotu yemeye çalış.
Bence bunlarla mutlaka dolgunlaşacaktır.
mahsuru yoksa foto atarsan görmek isterdim.
Düğün olacaksa Lasenzadan 4 kat destekli sutyen almalısın bence.110 lira sanırım.
Eğer gerçekten umudun yoksa ve bunları yapamam diyorsankii bence yapabilirsin..
dolgu yöntemiyle göğüs büyütme var az miktarda uygulatırsan çok iyi bi doktora...en azından ilk günlerinde mutsuz olmazsın.şimdilik bu kadar yardımcı olabilirim canım...
benimde eski konularımdan faydalanabilirsin.
yalnız içtiğin çayları tariftekiler gibi demlemeye özen göstermelisin.
İlk 3 maddeyi kararlı bi şekilde yaparsan,mutlaka fark olacaktır.

ilk 4 maddeyi uygulayabılırım ama korkuyorum acaba yan etkısı olur mu serbetcı otunun. kendimce arastrmalarıma gre bı program yaptım kendıme ne kadar doğru bılmıyrm ama onu uygulamayı dusunuyorum ozelden sıze yazsam bı bakabılır mısınız ne kadar doğru acaba yanlısım varsa duzeltrsınız?

ilk 4 maddeyi uygulayabılırım ama korkuyorum acaba yan etkısı olur mu serbetcı otunun. kendimce arastrmalarıma gre bı program yaptım kendıme ne kadar doğru bılmıyrm ama onu uygulamayı dusunuyorum ozelden sıze yazsam bı bakabılır mısınız ne kadar doğru acaba yanlısım varsa duzeltrsınız?
yazabilirsin özelden ben iki yıldır okuyorum buraları ama önerdiğim programın zararı olacağını düşünmüyorum.
tükettiğin sadece 1 kupa bitki çayı..
umarım zararı olmaz.benim kürümdede var bu

bende uzun süredir göğüs büyütme yöntemleri araştırıyorum ama genelde uzun vadede sonuç veren şeyler. benim uyguladığım bi kaç yöntem var 20 günde 3 cm büyüdü şuanlık ama sana daha etkili birşey lazım. göğüs büyütücü pompa diye bir şey duydum ama hakkında pek bi bilgim yok biraz araştır istersen belki işe yarıyordur :KK16:

bende uzun süredir göğüs büyütme yöntemleri araştırıyorum ama genelde uzun vadede sonuç veren şeyler. benim uyguladığım bi kaç yöntem var 20 günde 3 cm büyüdü şuanlık ama sana daha etkili birşey lazım. göğüs büyütücü pompa diye bir şey duydum ama hakkında pek bi bilgim yok biraz araştır istersen belki işe yarıyordur :KK16:
Sen nasil bi yontem uyguluyosun

canım ben günde bir bardak şerbetçi otu bir bardak hayıt tohumu çayı içiyorum. ama hayıt tohumu çayını bıraktım çünkü saçlarımın dökülmesine sebep oldu. çörekotu yağıyla mersin yağını karıştırdım onunlada masaj yapıyorum. masaj çok önemli başta cm olarak büyüme olmasada dolgunluk veriyo sonra büyümeye başlıyor. ve buz masajı ben ilk önce buz tutuyorum sonra yağ karaşımıyla masaj yapıyorum. tibetin 5 hareketi var bir de onuda spor niyetine yapıyorum göğüs büyütmeye etki ediyormuş bir çok insan öyle diyor. ama dediğim gibi bunlar uzun zamanda etki ediyor. ben 4 ekimde başlamıştım bu yöntemlere başladığımda 77 santim ölçmüştüm şimdi 80

bak buz masajı bazen sıkıntı oluyo sular sızıyo falan. bi fotoğraf yükledim. epilasyon aletinin içinden çıkmıştı bu. eczanelerdede satılıyo diye biliyorum. bunu buzluğa koyuyorum baya soğuyo sonra göğüslerime tutuyorum sonrada o yağ karışımıyla masaj yapıyorum

Eklentiler

• 10733711_10152840618604653_1106046061_n.jpg
    10733711_10152840618604653_1106046061_n.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 90
bak buz masajı bazen sıkıntı oluyo sular sızıyo falan. bi fotoğraf yükledim. epilasyon aletinin içinden çıkmıştı bu. eczanelerdede satılıyo diye biliyorum. bunu buzluğa koyuyorum baya soğuyo sonra göğüslerime tutuyorum sonrada o yağ karışımıyla masaj yapıyorum

ben buz masajını yapamıyorum çok usuyen bı ınsanım ben :KK43: ama serbetcı otunu kullanmaya baslıcam bıde melısa cayını inş. faydasını görücez :)

ben buz masajını yapamıyorum çok usuyen bı ınsanım ben :KK43: ama serbetcı otunu kullanmaya baslıcam bıde melısa cayını inş. faydasını görücez :)
bu fotoğrafını attığım şey çokda üşütmüyo aslında. bir de peşinden hemen masaja başlayınca ısınıyor. sen bilirsin canım ama etkili yani tavsiye ederim. melisa çayının göğüs büyüttüğünü duymamıştım etkisini bizimle paylaşırsın umarım. kolay gelsinn :KK49:

bu fotoğrafını attığım şey çokda üşütmüyo aslında. bir de peşinden hemen masaja başlayınca ısınıyor. sen bilirsin canım ama etkili yani tavsiye ederim. melisa çayının göğüs büyüttüğünü duymamıştım etkisini bizimle paylaşırsın umarım. kolay gelsinn :KK49:

etkısını görünce paylasırım sızlerle tabii :)

X