yardımınıza ihtiyacım var...

ervagizem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2009
1
0
merhaba arkadaşlar site ile yeni tanştım ve arnıza yeni katıldım....

1 yıllık evliyim ve şu günlerde bir konuda kafam çok karıştı yardım bekliyorum sizden neolur...
benim normalde cok düzenli bir adetim var ve günü gününe kaydediyorum.bu ayda 15.inde adet olmalıydım.13.ünde bir lekelenme oldu adetimin 2 gün öne kaydığına kanaat getirerek hamile olmadığımı düşündüm.fakat bu lekelenmeden sonra baska hiç bir belirti olmadı ve aradan 5 gun geçti normal akıntımda bir bulanıklık dahi söz konusu değilken dün aksam aniden kanamam oldu ve gece 3 buçuk saat dehşet bir sancı çektim hamilellik ihtimali olabileceğinden ilaçta alamadım.çünkü günümden 3 gün geçmişti hatta lekelenmeyi esas alırsam 5 gün geçmişti ki böyle bir durum yaşadım....yani acaba normal mi bu yaşadıklarım?fakat korunmasız bir ilişki yaşadım ve de tam da yumurtlama günlerin idi üstünede normalde yaşamadığım bu olaylar denk gelince acaba diyorum?

bu konuda daha önce tecrübesi olan arkadşların yardımına ihtiyacım var

Benim bu konuda fikrim yok, ablalarim daha ii bilir, merak ettigim sadece doktora gittinmi yani bu sanciyi yasadin, ve 3 gün sonra olmus...ben olsam galiba giderdim...sen ne yaptin?

canım seni tedirgin etmek istemem ama anlattıkların bende dusuk olmus olabilecegi ihtimalini dusundurdu. yani ilk lekelenmen implantasyon olabilir sonrasında da dusuk yapmış olabilirsin.. bence muhakkak bir doktora muayene olmanda fayda var. dusuk yapıp yapmadıgını anlarmı bilemiyorum ama oyle bşrsey olduysa en azından icinde parca kalmışsa onları temizler icinde parca kalmıs olması cok tehlikeli bir durum cunku. gecmiş olsun...

canim bana sorarsan bu normal bir gecikme daha yeni evlisin tabiki herkezde bir olmuyor kimi evlendikten kisa bir süre icin de hamile kaliyor bende evlendikten 3ay sonra hamile kaldim suandada 4,5 aylik hamileyim yanliz bence hamileyim diye düsünme baska birseyde olabilir örnegin böyle gecikmeler olabilir herzaman ayni günde olmussun ama eger bundan önceki adetin tam gelmemissse agri kesici falan almissan cabuk kesilmistir simdide erken lekelenme olmus olabilir benimde evlenmeden öcen basima gelmisti günüm gelmeden lekeleniyordum yani bundan önceki adetinle ilgili olabilir yada kasiklarini üsütmüs olabilirsin yok hala süpedeysej git test yaptir hem hamileligin belirtilerini biliyorsan kendine göre degerlendir:umursamaz:

X