yardımınıza ihtiyacım var

balxixmnur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
2.806
18
44
kızlar geçen ay klomen çatlatma iğnesi kullanmıştım gebelik oluşmadı maalesef. yumurtalarımın birisi kite dönüştü için bu ay klomen kullanamadım. adetim 15 gün gecikti ve bir haftadır kasık ağrısı çekiyordum adetim gelecek diye bekledim. bugünde mide bulantılarım başladı kasık ağrısı ara ara devam ediyor. bu durumda olupta hamile olan varmı test yapmayada korkar oldum. doktorumu arasam test soracak off yaa ne yapsam acaba

canım baya günün geçmiş.neden test yapmadın mide bulantısı hamilelik belirtisi bence hamilesin canım..ama içinin rahatlaması için test yapman gerekir..korkuyorsun ama tahlilde öğrenki inşallah vardır ona göre dr un seni yönlendirsin..çünkü günün çok geçmiş hadi canım benim test yapda senin müjdeli haberini alalım..bekliyorum canım..

teşekkür ederim cnm biraz önce zorla eşime test aldırdım getirdi ama maalesef hamile değilim. peki neden böyle gecikti. ne gıcık bir durum.

canın sağ olsun canım üzülme lütfen..stresten olabilir,klomen gibi ilaçlarda birkaç ay etkili olabiliyo..bu arada çatlatma iğnen bir aylıkmıydı,üç aylık mı? 3 aylık iğne üç ay etkisini koruyomuş..yani bu ayları değerlendir canım..rabbim hayırlı zamanda hayırlısıyla versin ...amiiinn..

bir aylıktı cnm çok teeşkkür ederim adet olsam bi değerlendiririzde neyse rabbim herşeyin hayırlısını versin.

X