Yardımınıza ihtiyacım var :( sanırım aldatıldım

aksinya_kimberlit

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2016
37
15
42
Merhaba
Suan hayaatımda hiç üzgün olmadığım kadar üzgünüm.
Benim bir sevgilim vardı onu gercekten çok sevmiştim.sürekli facebooktan,instagramdan ordan burdan gözümün önünde bir sürü kadına yürüdüğünü gördüm.yorumlar mesajlar beğeniler.uyardım bize zarar veriyosun dedim her seferinde banaa bağardı çagardı hakaret etti.her yaptığına boyun eymek zorunda kaldım.en sonunda beni her yerden engelledi ve ben bu acıyla başbaşa kaldım.konusamadım bile.şuan içimdeki fırtınalı ruh haliyle başa çıkamıyorum.yardım edin bakış açımı değiştirin lütfen

Kurtulmuşsun sevin ve kutla.. ya bu hatunlar kendilerine acı veren adamlarda ne buluyolar benim kafam basmıyo basmıycak.. kocamı bile çekemiyorum ben bi de sevgilim olcak böyle yapcak gebertirimmm.. yani basarım popişine tekmeyi ne ağlıycam o ağlasın beni kaybettiği için

Kurtulduğunuz için şükredin bence.gözünüzün önünde face instagram bayanlara yürüdü diyorsunuz, boyun eğdim diyorsunuz, yapmayın etmeyin sevgi aşk denen şey karşılıklı sevgi saygı olunca güzel SiZin ilişkinizde ki durum sırf size duygularınıza kendinize zarar hakaret böyle biri için üzülmeyin asıl siz yol verin gitsin

adam seni istemediğini gözüne soka soka göstermiş ve sen hala boyun eğdim diyosun sende insansın farkındasın dimi oh kurtuldum demiyosunda valla bak şaşırdım şun sana senin şuan mutlu olman lazım

Nasil uyardin ama askom baskalarina yurume diyerek mi. Senin engellemen gerekiyordu aslinda ama neyse . Gecmis olsun.

Adam daha rahat ona buna sarkıntılık etmek için sizi engellemiş bence.Siz de üzülüyor musunuz?Yapmayın lütfen o kendini bilmez adama üzülerek kendinize eziyet etmeyin!Yazık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…