Yardımınıza ihtiyacım var balayı !!!

sinsirella

Bulutlar diyorum bu dünyaya fazla güzeller ..
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2011
184
134
34
Merhaba kızlar 6 haziranda evleniyorum balayı için erken rezervasyondan faydalanmak istiyorum .Tur şirketlerinden öğrendiğime göre kasımda erken rezervasyonlar açılıyormuş, ben de haliyle erken rezervasyonu kaçırmak istemiyorum balayını da bodrumda düşünüyorum daha önce Antalya -Alanya tarafına cok kez gittim o yuzden ege taraflarında gönlüm şimdi bodrumda balayına gidenler tavsiye verebilir mi ? Hangi otele gittiniz? Memnun kaldınız mı? Ne kadar ödediniz? Bizim ayuracagımız bütçe 3000 tl falan buna uygun yerleri yazarsanız sevinirim teşekkürler

Biz de Ege ve akdenizi tercih edeceğiz 31 Mayıs evleniyoruz Haziran' ın 1' de giriş yaparız herhalde, Antalya Side de voyage sorgunu çok beğendim, Ultra herşey dahil düşünüyoruz daha araştırma aşanasındayız tabii..

biz de 27 temmuzda gidicez erken rezarvasyon yaptırmak istiyoruz ama karar vermedik nereye gitsek
yardımcı olan yok muuu eğlence gece hayatı istemiyoruz biz dinlenelim gezelim ...:)

Bizde 20 mayısta balayına cıkmak istiyoruz,düğünümüz 19 mayısta. Kapalı olduğum için hem havuzu görünmeyen villa vb.biryer arıyorum. Bulduklarım şehir merkexine cok uzak. Bildiğiniz bir yer varsa ve yardımcı olursanız sevinirim

ben otel olarak değilde, yer olarak size yahşi yalıyı öneririm,,, bodrumun en güzel koylarından biri,,, otelleri de trip advşser sayfasından bakabilirsin oradaki yorumlar gerçek,,,

bizde karar veremedik yaaaa haziranın 12'sinde düğünümüz 1-2 gün sonra kısmetse çıkacağız balayına kemer belek tarafları düşünüyoruz ama erken rezervasyonu kaçırcaz sanırım halen netleştiremedik

Side 'de Suenoya gitmiştim, Göl evleri bölümünde konaklamıştım.Odadan havuza girilebilmesi ve yüksek sesli müzik olmaması hatta müzik değil kuş sesleri olması en güzel tarafıydı bence, blogumda da otelle ilgili footğraflar ve bilgiler paylaştım.İsteyenlere linkini özel mesajla gönderebilirim.

Hepinize sonsuz mutluluklar dilerim. :)

benimde 7 haziran düğünüm 9 haziranda balayına gitmeyi düşünüyoruz ama otel konusu beni cok yıprattı BUUULAAMIYORUMMMMMMM..

canım benim düğünüm mayısta. biz villa kiralamayı seçtik. villasepeti.com dan. istersen oraya da bakabilirsin. ben kapalı olduğum için havuzun etrafını brandayla kapatmaları da benim için tercih etme sebebi oldu. inşallah istediğin gibi bir yer bulursun.

benimde 7 haziran düğünüm 9 haziranda balayına gitmeyi düşünüyoruz ama otel konusu beni cok yıprattı BUUULAAMIYORUMMMMMMM..
Neden bu kadar stres yapıyorsunuz ki. bence sakin olun stres yaparsanız herşey sarpa sarar. nışanlınızdan yardım isteyin ben onun sayesinde buldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…