Doğal Saç Bakım Kürleri yardımınıza gerçekten çok ihtiyacım var

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Susqun_um

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
220
5
Arkadaşlar cuma günü saçlarımı kestirdim ve tam anlamıyla kuaförün azizliğine uğradım...Saçlarım epey uzamıştı ve maşa yapınca çok hoş duruyordu...Sadece kat kalmamıştı..Dümdüz olmuştu azıcık kat verdireyim dedim..O koltuktan kalkınca saçlarım omuzları geliyordu.Kuaförde bişey diyemedim ama eve geldikten sonra hıçkıra hıçkıra ağladım...Ve hala geceleri uyuyamıyorum..Bir ay sonra okulun düzenlediği ızmir gezisi var.Ve ben bu geziye giderken giyeceğim kıyafetten takacağım tokaya kadar herşeyimi hazırlamıştım...Fakat saçlarımı maşa yaparım diye düşünmüştüm..Şimdi ne yapacağım hakkıında bi bilgim yok.Saçlarımı gördükçe sıfıra vurdurasım geliyor...Ağlayıp kendimi yıpratıyorum giden geri gelmicek.Ama sizin bildiğiniz bitkisel yöntemler varsa 1 ay içinde en azından 1-2 cm uzamasını sağlayacak bildirirseniz sevinirim..Yardımlarınızı bekliyorum..Hepinize şimdiden teşekkürler

2007'de benimde saclarım bu sekilde kesildi tek farkı benim son katım sacımın boyuydu cok fark vardı diger katlarla bende dedim azcık kesin..

Ama senin gene iyi ben kafamı kaldırdıgım da enseme degiyordu sacım üzerleri minicik katlarr yanları incecik kesti hani suu iki yana ayırdıgımız kahküllerimiz gibi en kısası kulak hizamdaydı..

Ve benim saclarım omuzlarımdan asagıdaydıı bir de demezler mi sana kısa sac yakısıyor diyee!! ıyi de bu yaptıgın model yakısacak degil yanii o kadar demode biseydiki birde dikti arka katlarımı senağlama

Ogün bugundür sac uzatamıyorum yaa düzlestirici cıktı kırılıyo kestiriyorum,boyuyorum yıpranıyor cok yaralıyım bu konudaa

Suan sinameki+badem yagı+bemix yagını karıstırıp uyguluyorum daha 1 kere yaptım yarın tekrar yapacagım..Ayrıca yılan yagı,sarımsak yagı,badem yagı,hint yagı,zeytin yagı sürüyorum sacıma hepsini bi arada degil.. Sac uzatma yöntemleri bölümün de uygulanısına bakabilirsinn:1rolleyes:

Son düzenleme:
cumartesi günü kuaföre gittim ve belime kadar olan katlı saçlarımın ucundan 1-2 cm kestirmek istediğimi söyledim.ucundan kısalttı. katlar bozuldu hafif kat vereyim mi hem uclarındaki kırıkları alınca daha hızlı uzar dedi sadece kırıkları alın dedim ve koltuktan kalktığımda dehşete düştüm senağlama.ağzıma ne gelirse saymak istiyorum o kadınaklava: 9 aydır uzattığım saçlarımı mahvettiklava:
bu kuaför milletinin saçlara kastı ne anlamıyorum :sinifsinif:senağlama

Son düzenleme:

bende saymak istedi kendimi zor tuttum..Bende tam 8 aydır kestirmiyordum saçlarımı..Ve kendimi bildim bileli hiç bu kadar uzun saçlarım olmamıştı

Senin gittiğin kuaför iyice yüzsüz çıkmış canım ya

üzülme olan olmuş. benim de başıma gelmişti. şu sinamekili kürü yap canım. benim saçlarım yavaş uzar ama etkisini gördüm ben bile :))

benim kuaförüm bu konuda süper saçlarım belime yakın düzenli 3 aydan 3 aya kestirrm kestirmek daha hızlı uzatıyor. bu arada bende kuaförlere küstüm ucundan alalım deyip yarısını götürüyordu nişan saçımı yaptırırken tanıstık bu kuaförlen

üzülme olan olmuş. benim de başıma gelmişti. şu sinamekili kürü yap canım. benim saçlarım yavaş uzar ama etkisini gördüm ben bile :))

sarımsaklı şampuan+sinemaki kürüne başladım bugün bakalım umarım değişim olur

cnm kuaföre neden bişi demedin ya en cok buna takıldım orda sövüp sayıp cıkardım ben hıncımı alamazdımmm yanı ama içimde de kalmazdııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…