Yardımcı oluuun

skyye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2024
12
2
28
İki hafta önce damla damla kanamam oldu iki üç saat sonra geçti yumurtlamadan bir hafta sonra oldu.adetim iki gün erken oldu ve iki gün çok sancım oldu ama ilk gün ve ikinci gün adetim sadece tuvalette geldi pede geçmedi iki gün bir pedi doldurmazdı akşama doğru artmaya başladı toplarsanız iki ped dolmuştur. Sadece tuvalette akıyor ve rengi çok koyu 3. Günüm adetim ilk defa bu kadar azaldı böyle birsey yaşıyorum vücudun hamileliğe hazirligi midir nedendir. Çocukla ilgili bir sorunum yok bir kaç kez doktora gittim kıstım falan da yok ilk defa ara kanama yaşadım . Hamilelik diye sevinmiştim ama adeti görünce büyük hayal kırıklığı oldu aranızda yaşayan varsa sonrasında hamilelik olma ihtimali olan

Bi test yapsana yinede

Bi test yapsana yinede
Şuan onu düşünüyorum dün akşamdan beri de kramlar giriyor ve şuan çoğaldı üşütmediysem yani anlamadım çok saçma ama çok koyu hanı adet olduğunu görünce de eikafam karıştı. Bir hayal kırıklığı daha istemiyorum ama çok az geliyor şuan bitiyor mesela adetim 4.gün testi şuan mı yapmalıyım biraz daha beklemeli miyim sizce

Eğer varsa çıkar zaten o yüzden yap şimdş yoksa yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…