Yardımcı Olursanız Sevinirim....

Prenses10_

MeleGiM Yolda :)
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
141
59
Merhaba ben aile yeni katıldım , sorum şu eylülün 2 sinde adet oldum ama dün yani 30-eylül de test yaptım ve çok çok silik çıktı , adet olacakmısım gibi sancılarım goğüslerimde hassasiyet var ve şiştiler kabızlık problemimdevar..perşsembe günü yine test yapıcam , sizce hamile olabilirmiyim ? yada yanılıyormuyum ((

Gülüm bekle derim idrar testleriyle canım çok yandı net pozitif mi dersin silik mi hepsini gördüm kan negatif ve regl oldum hep sevindim sonra hüsrana ugradik. Çok merak ediosan kana git derim o kesin ve net sonuç verecek sana

Eşim yarın tekrar bakarz dedi ama içimde hamileymisim gibi bi his var , o kadar çok silik çıkması belkide beni umutlandırdı.. Yada ben yanıldım , kan testi yaptırcam ama hayal kırıklıgına ugramak istemiyorum... Sanırım birazda psikolojik

Canim bekle bakalım sabır az..
Inşallah hamilesindir.. ben doktora göstermiştim testleri bide kan testini şok oldu doktor da ama negatifti.
Inşallah meleğim gelmiştir sonuç cikinca yaz tatlım bana

Canim bekle bakalım sabır az..
Inşallah hamilesindir.. ben doktora göstermiştim testleri bide kan testini şok oldu doktor da ama negatifti.
Inşallah meleğim gelmiştir sonuç cikinca yaz tatlım bana

Mutlaka yazıcam... Şimdiden heycanlandım ALLAH herkese bebiş nasıp etsin...
Umarım hamileyimdir..

bu yazdıklarının hepsi adet belirtiside olabilir, hamilelik belirtisi de olabilir. yarın sabah ilk idrar ile testini tekrarlar eğer dün yaptığından daha koyu bir çizgi yada silik çizgi çıkarsa hemen koştur kan tahliline derim. inşallah hamilesindir. :) :) :)

Amin İnşallah hamileyimdir..!
İlk işim sabah kalktığımda bu olucak ve inşallah koyu bi renkle belli eder test kendisini..
Çok istiyoruz eşimle bebiş...

Amin İnşallah hamileyimdir..!
İlk işim sabah kalktığımda bu olucak ve inşallah koyu bi renkle belli eder test kendisini..
Çok istiyoruz eşimle bebiş...
benimde adetime 4 gün var predictor erken gebelik testi yaptım ve silik çizgi çıktı. ama çok umutlu değilim yanıltıcı oluyormuş sanırım. inşallah bu silik çizgiler bebişlerin habercisidir.

benimde adetime 4 gün var predictor erken gebelik testi yaptım ve silik çizgi çıktı. ama çok umutlu değilim yanıltıcı oluyormuş sanırım. inşallah bu silik çizgiler bebişlerin habercisidir.

Acaba bende erken gebelik testi yapsam mı yoksa beklesem mi ? İnsan beklerken kafayı yiyebilir , bazen kendime diyorum beyninin psikolojik oyunu bunlar ama yinede umutlanıyor insan.. İnşallah bebişlerin habercisidir tüm bunlar :)

senn bat gelmiş erken testine ihtiyacın yok. sabah ilk idrarla testini tekrarla sen. bak bu da benim testim. foto olduğundan ve testin okuma yernde cam olduğundan çok belli olmuo. normalde ben bakınca çok daha belirgin.

Eklentiler

• IMG_2585.JPG
    106,9 KB · Görüntüleme: 71
senn bat gelmiş erken testine ihtiyacın yok. sabah ilk idrarla testini tekrarla sen. bak bu da benim testim. foto olduğundan ve testin okuma yernde cam olduğundan çok belli olmuo. normalde ben bakınca çok daha belirgin.

Aynen tatlım , bende farkettim daha demin konunu gördüm...
Çok silik olmasına rağmen dikkatli bakınca gözüküyor... İnşallah hamişsindir :)

İnşallah hamişsindir canım. Bence çizgi net görülüyor... Ah bu 2. Çizgiler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…