yardımcı olursanız sevinirim

mervenida_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
3
0
36
MRB ARKADASLAR BEN SİTEMİZE YENİ KATILDIM DAHA ÖNCEDE TAKİP EDİYORDUM....ama sizlerin yardımına ihtiyacım var...ben yaklaşık 9 aylık evliyim ve 8 aydır eşimle çocuğumuz olsun istiyoruz...birkaç ay denemeden sonra olmayınca çok üzüldüm ve dr. gittim idrar ve kan testi yaptı ultra son film falan derken çok şükür ne bende nede eşimde bi sorun çıkmadı ama bu ay biraz tuhaf bişi oldu....genelde düzenli adet görüyorum...her ayın 25 inden 25 ine ama geçen ay yumurtlama zamanında sadece 1 kez ilişki olmasına rağmen 28. günümde bende kahve rengi leke geldi ve ben adet oldum sandım...ama 6 gündür aynı şekilde devam ediyor bu lekelenme.sağlık ocağına gçründüm...adet günüm geçmemesine rağmen bana gebelik testi yaptılar şu eczaneden alınandan ama negatif çıktı normal dediler en az 7 gün geçmesi lazmmış adetimi.. bende adete karşın hiç bir belirti yok....hep adet olmadan 1 hafta önce göğüslerimde aşırı şişlik ve acıma olurdu.ama bu defa yok ne sancım nede baska bişi kendimide hamileyimdiye heveslenidrmek istemiyorum sonrasında çok üzülüyoruz eşimde bende...daha yaşım çok genc mutlaka aallah nasip ederse çocuğum olucak ama biz olsun istiyoruzzz sizce bu lekelenme ve 1 gün geçikmesi neden olabilir...tecrübesi olan arkadaslarım en yakın zamanda sizden cvp bekliyorummm...:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

kandan baktırsana canım.kesin sonuç çıkar.böyle belirsizlik zordur.hamilelik yoksada bi doktora görünür anlarsın sebebini.hayırlısı olsun.

cnm oncelikle hoşgeldin,benim geçen ay ayne şey oldu,dr gittim o kahverengi lekelenmeler,yumurtan çatladı dıyor dr.benimde adetim 10 gün gecikmiştı..hava değişikliyınde olabilir cnm...eğer rahat değilsen bir kan testi yaptır,sonuç kesin çikar

bencede arkadaşlarıma katılıyorum şüphelerini gidermek için kan testi yaptır hemen çıkar sonuç. ama bildiğim kadarıyla bazı bayanlarda yumurtlama zamanıda lekelenme olabiliyormuş hayırlısı canım inşallah allah gönlüne göre verir

canım bence tereddütte kalmaktansa sen en iyisi hiç umutlanmadan yada umudunu tamamen kırmadan bi kan testi yaptır Allah hakkında hayırlısını nasip etsin cnm

X