Aile Planlaması Yardimci olurmusunuz?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

burcucucu

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2016
88
26
28
Iyi aksamlar kizlar.

Ertesi gun hapi kullananlar size sormak istedigim bikac bisey var yardimci olursaniz sevinirim.

17 saat icinde kullandim hapi bende yan etkileri olmadi sukur bi tek asiri derecede duygusal degisimler yasiyorum ella yapıni kullandim ice bosalma felanda olmadi adet bitiminden bi kac gun sonraydi sadece tekbir amacli ictim internette arastirirken deli gibi korktum yan etkileri kanamalar mide bulantilari felan .
Kanama olmadi bende ama işe yarayip yaramamasini anlayamiyorum tecrübesi olan varsa yardimci olabilirmi

Yani bende 1 hafta once kullandim ella yi. Sivilce cikti bi kac tane. Kanama olmadi ama hastaligim bir hafta once basladi. Halsizlik var birazda

Canm sen geçen de açmadın mı aynı konuyu?
İçe boşalma olmamış ve ilacı kullanmışsın bu kadar huzursuz olacaksan başta korunsaydın keşke

Arkadaşlar merhaba.. partnerim geri çekildi tam o esnada her ihtimale karşı (yumurtlama gunumdu) iliskiden 10.-11. saat içinde Ella hapı kullandim. Akşamına doğru halsizlesmek dışında bir etkisini yaşamadım. Ha bir de çok karnım sisti. Yan etki yasamiyor olmam beni tedirgin etti biraz. Şu an 9-10 gün var regl tarihime ara ara kasık ağrım olur gibi oluyor. Beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim sağlıklı günler hepinize.

Iyi aksamlar kizlar.

Ertesi gun hapi kullananlar size sormak istedigim bikac bisey var yardimci olursaniz sevinirim.

17 saat icinde kullandim hapi bende yan etkileri olmadi sukur bi tek asiri derecede duygusal degisimler yasiyorum ella yapıni kullandim ice bosalma felanda olmadi adet bitiminden bi kac gun sonraydi sadece tekbir amacli ictim internette arastirirken deli gibi korktum yan etkileri kanamalar mide bulantilari felan .
Kanama olmadi bende ama işe yarayip yaramamasini anlayamiyorum tecrübesi olan varsa yardimci olabilirmi
korkma bence 72 saat icinde icilmeli iceri bosalma olmadysa da korkma okdr ama yumurtlama günlerini boyle durumlarda takip et o gunlerde iliski yasama dier gunlerde geri cekme yontemi kullanabilirsinn.ella adet gecikmesi yapabilior bazen endiselenme gecikirse bu ay baska yan etki yapmior die biliorm bnde yasamadm yumurtlama gunlerini akintini kontrol ederek veya isi olcer ile her sbh olcum yaparak isidan anlayabilirsin yumurtanin catladigini veya ne zmn catlayacagni hber verir prezervatif kullanmiosan geri cekme ile bunlara dikkat ederek yapabilirsin.o gunler hic yapmazsin riske girmemis olursun ella tek adeti geciktirebilior tek bu

Merhabalar adetim bittikten 2 gün sonra ilişki yaşadım içe boşalma olmadı. 12 saat dolmadan Tedbir amaçlı Ella kullandım. İlacı kullandıktan En fazla 3 saat sonra tekrar ilişkiye girdik bu kez içime boşaldı. Sizce hamile kalma olasılığım nedir.

Merhabalar adetim bittikten 2 gün sonra ilişki yaşadım içe boşalma olmadı. 12 saat dolmadan Tedbir amaçlı Ella kullandım. İlacı kullandıktan En fazla 3 saat sonra tekrar ilişkiye girdik bu kez içime boşaldı. Sizce hamile kalma olasılığım nedir.
tebrik etmek için yazıyorum bu yorumu alkışlar size gelsin
hazır içilmiş hap var boşa gitmesin mi dediniz?

X