Yardımcı olurmusunuz

Esraesra91

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2015
10
12
33
Merhaba dua arıyorum işe girebilmek için aylardır hicbisey yolunda değil başvuru yapmadığım yer kalmadı hala ses yok her duayı okuyorum bildiginiz is bulma duasi paylasirmisiniz ve benim için dua edermisiniz..Rabbim hepinizin derdine derman olsun inşallah. .

Merhaba dua arıyorum işe girebilmek için aylardır hicbisey yolunda değil başvuru yapmadığım yer kalmadı hala ses yok her duayı okuyorum bildiginiz is bulma duasi paylasirmisiniz ve benim için dua edermisiniz..Rabbim hepinizin derdine derman olsun inşallah. .
Hacet ve dilek duası okuyabilirsin, inşallah hayırlısıyla bir işe girersin.

Allahım gönlünüze göre hayırlı iş kapısı açsın inşallah

Canim vakia suresini oku zenginlik getirir cnki6 isi batms biri yazmsti is acms borcundn kurtlms ve ev alms netten okudum

Allah razı olsun hepinizden insallah Rabbim herkesin gönlünde ne varsa versin
Canim bi ara bende denedim hep okudum rabbimden istedim kimseden değil rizki veren sensin dedim
Sinavlara girdim onuda kazanamadim
Sonra dedim rabbim nasip etmiyosa benim için başka bi plani vardir
Em ufak şeyde bile sesimi duyup yardim ediyosa o kadar yalvarmama mutlaka dedim
Ama nasip olmuyosa başka bisey vardır
Birgun çok anlamli bi ruya gördüm
Artık hayırlısı diyorum
Yani demem o ki elbette sen güzel Allahimdan iste olmuyorsa da üzülme neden ben deyip isyan etme
Rabbim hepimizin hakkinda hayırlısıni versin

Tam ben de yeni konu açacaktım kızlar. Artık o kadar bunaldım ki oku oku başarılarla bitir. İş yok hep yolda bırakıldım. Bütün kapılar kapanıyor. Özel hayatta ve işte kısmetsizlik çok yordu. Çok dua da ediyorum ama böyle. Nolur bana da söyleyin ne okumalıyım ve nolur beni de dualarınızda eksik etmeyin.
Her şey gönlünüzce olsun kızlar. Sağ olun şimdiden.

Canim bi ara bende denedim hep okudum rabbimden istedim kimseden değil rizki veren sensin dedim
Sinavlara girdim onuda kazanamadim
Sonra dedim rabbim nasip etmiyosa benim için başka bi plani vardir
Em ufak şeyde bile sesimi duyup yardim ediyosa o kadar yalvarmama mutlaka dedim
Ama nasip olmuyosa başka bisey vardır
Birgun çok anlamli bi ruya gördüm
Artık hayırlısı diyorum
Yani demem o ki elbette sen güzel Allahimdan iste olmuyorsa da üzülme neden ben deyip isyan etme
Rabbim hepimizin hakkinda hayırlısıni versin
Elbette her şeyi hayırlısı diyerek istiyoruz olmamasindada vardir bi hayir belki daha güzel şeyler olur insallah..Olumlu düşünmekten de hic vazgecmiyorum ama iş yok aşk yok suan cok kismetsiz çok boslukta hissediyorum kendimi..Insani en cok yoran beklemek zaten canım

Elbette her şeyi hayırlısı diyerek istiyoruz olmamasindada vardir bi hayir belki daha güzel şeyler olur insallah..Olumlu düşünmekten de hic vazgecmiyorum ama iş yok aşk yok suan cok kismetsiz çok boslukta hissediyorum kendimi..Insani en cok yoran beklemek zaten canım
Aynen canim bendede oyle ne aşk ne iş

İnşallah kızlar artık bizim de her konuda kısmetimiz açılır ve biz de mutlu oluruz. Rabbim yardımcımız olsun hakkımızda hayırlısını tez vakitte versin.

Yasin suresi okunur. okunurken "mübin" diye biten her ayetten sonra mübin duası yedi kere okunur. Yasin suresinde 7 tane mübin duraklı ayet vardır. Rabbimin izniyle kişi içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulur. Bunun yanı sıra Kureyş suresinin hergün okunmasının alışkanlık edinilmesi de rızkı genişletir inşallah.

X