Yardımcı olurmusunuz

brrn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2010
181
1
Merba arkadaşlar bende herkes gibi hamile kalmak istiyorum regılım geçeli 1 ay olacak kan testi gebelik testi yaptım negatif normalde regıl tarihim 26sında ve düzenlidir korunmak için 3 aylık ignelerden kullandım ve süresi biteli 3 ay aldu acaba bundan dolayımı gecikti regıl dedim bilmiyorum ama şuan regıl olacakmışım gibi arada agrım oluyor ve geçiyor iki gündür eşimle günaşırı birlikte oluyoruz ve ilişkiye girerken kasıklarım çok ağrıyor sanki sol yumurtalıgım anlamadım neden oldu ama iki günde böyle oldu bilen arkadaşlar veya hamile olupda böyle olan varsa cevap verirseniz sevinirim

canım kan testi negatif ise hamile değilsindir çünkü muhtemel ilişkinin sabahında bile dğru cevap onda var. bence bi dktra git neden adet olamadığını sor. bi de sana güzel haber ben geçen ay öyle oldum adetim gecikmişti ama kan tahlili negatifti çok üzülüyrdum rahim bebek istiyr dediler ben inanmadım hep depresyon ama bir ay sonra bebek geldi :) inşallah seninde öyle olur canım Allah isteyen herkese nasip etsin dualarım hep sizlerle. ama doktora gitmeyi ve folik asit kullanmayı ihmal etme bol meyve sebze ye ve yumurtlama gününü kaçırma :)) doktor yarımcı olur bu knuda ya da eczanede satılan yumurtlama günü testlerinden al

Kan testi hakkında bir düzeltme yapayım muhtemel ilişkinin sabahında demeyelim de muhtemel ilişkiden en az altı gün sonra.Çünkü kan testinde hcgye bakılıyor.Ve hcg bebek rahime yerleştikten sonra salgılanmaya başlıyor.Bebek de rahime 6-10 gün arasında yerleşir.

Muhtemelen psikolojiktir canım gecikmen.Doktora görünmen gerek tabi görünmediysen...

Son düzenleme:

Canım aylık ıgnelerın en cok gorulen yan etkısı ADET DUZENSIZLIGI
ki keske aylık ıgne yaptırsaydın
3 aylıklar ıcın kımse ıyı tepkı vermıyor zaten
ben 3. aylık ıgnemden sonra 2 ay gıbı bır surec hıc olmadım adet ve saglık ocagındakı bayan hemsıreler ısrarla devam edebılırsın dedıler ama ben bırakdım sukur 2 ay sonra anca adet oldum
yanı ıgneden kaynaklıda olabılır cnm
ayrıca yumurtlama gunlerıne gore ılıskıye gırebılırsın
umarım hamıssındır

çok sevindim canım allah saglıkla kucagına almayı nasip eder inşallah darısı başımıza ragıl gecikmesi hadi psikolojik diyelim ama gögüslerim şiş ve agrıyo bide iki gündür ilişkide agrım oluyor bian bıçak saplanması gibi oluyor sol kasıgımda sonra geçiyor bu sadece ilişki anında olunca merak ettim zaten 5gün sonra regıl olmam lazım olmasam doktora gözükecem bide tam ilgilenmiyorlar buyüzen de pek gitmek istemiyorum ama işin ucunda çocuk olunca mecburen görünrcem

işallah hamileyimdir ama tabi inşallah ama igne yapınca bile hiç aksamadı her ay regıl olmasamda lekelenmelerim olurdu belkide psikolojiktir belki peki sen hamilemisin şuan

doktorda psikolojiktir dedi ama igne yaptırdıgımı söylemeyi unuttum aklıma gelmedi baalım bundan sonraki aylar olur inşallah

işallah hamileyimdir ama tabi inşallah ama igne yapınca bile hiç aksamadı her ay regıl olmasamda lekelenmelerim olurdu belkide psikolojiktir belki peki sen hamilemisin şuan

yok cnm degılım
ama zaten daha ıkı aydır korunmuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…