yardımcı olurmusunuz?

ilkasli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2008
49
0
kızlar merhabalar ben uzun zamandır üyeyim ama fazla mesaj yazmadım.birşey sormak istioyrum.benim adetim 2 gün geçti ve bebek istiyoruz biz bu y tedaviye başlıcaktık adetim gelince ma gelmedi. 21 inde olmam gerekti olmadım ben ama ara ara sancım var az şiddette.ben grip olmuştum 1-2 gün ialç içtim onun etkisi olabilirmi sizce adetimin gecikmesinde...CADIARZU

kızlar merhabalar ben uzun zamandır üyeyim ama fazla mesaj yazmadım.birşey sormak istioyrum.benim adetim 2 gün geçti ve bebek istiyoruz biz bu y tedaviye başlıcaktık adetim gelince ma gelmedi. 21 inde olmam gerekti olmadım ben ama ara ara sancım var az şiddette.ben grip olmuştum 1-2 gün ialç içtim onun etkisi olabilirmi sizce adetimin gecikmesinde...CADIARZU

Canım kafanda soru işareti varsa hemen gebelik testi al . Eğer hamilelik varsa ilaç kullanıyorum demişsin bir etki yapmasın. İnşallah sevindirici haberlerini de alırız burdan.

cnm inşallah hamilesindir bi gebelik testi al yap varsa cıkar... daha öncede gecikirmiydi ilk kezmi gecikti adetin? ilaçtan olabilirmi bilemem kullandığın ilaca bağlı inşallah hamilelikten gecikmiştirr :smiley-cool: hakkımızda hayırlısı olsun a.s.

yok daha önce gecikme olmamıştı.ama datime 5 gün kala test yapmıştım negatif çıkmıştı.oyüzden korkuyorum y negatif çıkarsa diye

cnm aldigin ilaclar antibiyotik ise geciktirebilir bi kac gun daha olmazsan mutlaka bir test yap ama adet olursanda bundan sonra daha dikkatli ol derim en azindan hamilleigi engellemeyecek ilaclar kullanmalisin bebek dusunuyorsaniz cnm

X