Pudra, Fondöten, Kapatıcılar yardımcı olurmusunuz makyaj konusunda

merga

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2011
217
1
makyaj konusunda bilgim çok az..düğünüm olacak bir ay kaldı..ve porselen makyaj yaptıracağım..ama bilgim yok..hangi ürünler iyidir.nasıl yaptırmam lazım bilmiorum

canım beim hayırlı olsun öncelikle. makyaj konusu gerçekten çok hassas bir konu. nerede yaptıracaksın bilmiyorum ama daha önceden gittiğin güvenilir bir yer olması çok öenmli. zaten muhtemelen düğünden
önce prova yaparlar. eğer öyle bir seçenek yoksa sen talep et. son gün kötü bir sürprizle karşılaşmaktan iyidir. ülkemizdeki kuaförlere gelince, bir çoğu maalesef aynı stili uyguluyor.maşalanmış olabildiğine yapay bukle bukle saçlar ve palyaço makyajı..
gelin deyince insanların aklına direkt abartı bişiler geliyor ama nasıl ki gelinliğin beyazı saflığı ve masumiyeti simgeliyorsa saç ve baş da buna uyum içinde olmalı bana göre.
porselen makyaja gelince, ben yaptırmadım zaten porselen diyince fiyatlar direkt katlıyor. yaptıran arkadaşlarım da hiç memnun kalmadı. maske gibi bişi oluyo zaten. 1 ay sonra havalar aşırı sıcak olmayacak. makyajının akma derdi de yok.porselenden vazgeç derim ben. olabildiğine doğal bir makyaj tercihin olsun. kamyon farı gibi uzaktan parlama. inan sadelik gelini o kadar güzelleştiriyor ki.. gecenin yıldızı zaten sen olacaksın. abartmaya lüzum yok bana göre canım. tabii kişisel tercihlerini bilemem, belki abartıdan hoşalnıyosundur ama ben böyle düşünüyorum. kolay geldsin canım

fotografçınla da konuşman lazım makyajı benim fotografçım kesinlikle porselen yaptırma kötü çıkıyor fotograflar demişti.

fotografçınla da konuşman lazım makyajı benim fotografçım kesinlikle porselen yaptırma kötü çıkıyor fotograflar demişti.

buna katılıyorum ben yıllık fotografımda porselen makyaj yaptırdım krylon ve mac ürünleriyle yapılıyor fotograflarda yüzüm bir tuhaf cıktı hem ağır oluyor kat kat daha doğal ol porselenden uzak dur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…