yardımcı olurmusunuz lütfen

fasta

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
260
15
bilmiyorumkismilemerhaba daha yeni katıldım bu foruma .benimde bazı sorularım var aranızda yaşayan varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim.adetime yaklaşık 15 gün varken kahverengi leelenmelerim oldu bu lekelenmelerin başladığı 2. ve 3. günü birazda kan geldi ama sadece tuvalete gidince 7. gün kadar sürdü artık yok ve şuan kasıklarımda ağrı var göğüslerde belirginleşen damarlar bunlar neyin nesi gebelik desem o kanama neydi hiç anlamadım bazı arkadaşlarım yerleşme kanaması falan diyor o ne? ben bu konulrda biraz bilgisiz ve tecrübesizim yardımcı olursanız sevinirm.biraz uzun oldu okuyacak ve yanıtayacak herkese teşekkür ediyorum

Test yap canım. Yerleşme kanaması olabilir. Yerleşme kanaması sperm ile yumurta döllendikten sonra rahme inen o hücrelerin rahim duvarına yerleşmesi sırasında meydana gelen birçok kadında olabilen ve kesinlikle sağlıksız olmayan, korkulacak birşey olmayan hafif lekelenme tarzı kanamalardır.
Umarım gönlünden geçen olmuştur. Hamilelik belirtilerin var. Testler 3 lira filan hemen al yap. Adetin geçmiş, hamileysen büyük ihtimal çıkar.

test alcam bakalım pazatesi yapayım diyorum ama bu kahverengi akıntıyla beraber kanda olunca ben pek ihtimal vermedim hani .ne bileyim hamilelikte kanama olmaz diye biliyorum .ya sormayın evlendikten sonra ne cahilmişim demeye başladım hiç bişey bilmiyorum bu konularda adetin geçip eçmediğini bile kestiremedim :))) bu arada ilginiz için çok teşekkür ediyorum

Yok o hamilelikten değildir. Yani yapıyor da 15 kilo filan aldıktan sonra ağırlıktan. :)) Pazartesiye bırakma yapıver bir test al da hadi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…