yardımcı olur musunuz

elmas gzl

penguen yürüyüşlu hatun :)
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2015
3.636
2.930
Sevgili kk yöneticileri ;
Lütfen bir müddet konum taşınmasın zor durumdayım.

Arkadaşlar derdim kilo. Pco ve hipotiroid var bende . Dahiliye ye gideceğim bu hafta .
Boyum 163
Kilom :77 oldu
Kasımdan beri diyet yapıyorum cardio yaptım iki ay toplam 3 kilo aldım. Veremiyorum. Bu hafta dahiliyeye gideceğim baktiracagim.
Size sorduğum soru şu :
Simdi ben gidince doktoruma da sorarak zayıflama ilacı yazdırmak istiyorum reçeteli olacak yani. İnanın diyet+spor yapıyorum tik yok. Bu yüzden mecburum. Benim gibi olup da doktor kontorulunde ilaç kullanarak zayıflayan var mi. ? İnanın ergenligimden bu yana hep topluydum hic zayıf olamadım. Ne yazdiriyim doktoruma? Lütfen yardımcı olun 20 kilo vermek istiyorum bayrama kadar

Canım tahlilleri yaptır onunla ilgili bi durumdur. Yoksa sağlıklı beslenip spor yaptığında kilo verirsin. Eğer hızlı vermek istiyorsan karbonhidratı çok azalt çok su iç hiç boş durma yürü. Akşam da erken ye bi daha yeme çok açılırsın bi bardak ayran. Ay sonu en az 5kg vermiş olursun :)
Zayıflama ilaçlarına ya da cerrahi yöntemlere başvurma kaç kişi öldü canım o şekilde.

Bizim işyerinde bi abla gitti doktora, onunda tiroidleri yavaş çalışıyomuş ilaç kullanıyor
Detaylı tahlil yapılmış
Patates, her türlü hamur ve şekerli yasak demişler ( Gerçi bunu herkese derler sanırım )
2,5 litrede su
Uymuş bu listeye 11 kilo vermiş
Sende önce bi tahlil yaptır, zayıflama ilacı değil de sana ne iyi geliyo ne gelmiyo söylerler onu uygula
Günde 1 saate yürü diyecem ama baban tek yollamıyordu, kardeşini de al o zaman birlikte yürüyün

Tiroid var zaten ilacını kullanıyorum zaten ama 10 kilo aldım. Uzun koridor var evde . Koridor da yurusem olur mu kardeşim her gün çıkmaz çünkü.

Biliyorum da gerçekten bunaldım artik. 2 ay cardio yaptım 1 gram bile veremedim. Kasımdan beri diyet yapıyorum 3 kilo aldım. Aksam 6 dan sonra yemiyorum ama olmuyor iste. Bende doktorların verdiği ilaç istiyorum.

İlac kullanma bence. Bak ablam ekmegi unu sekeri kesti, karatay diyetine benzer beslendi o bile 40 yasinda kilo verdi. Onun da tiroidi var. Artik anlayin ilacla zayiflanmayacagini, kanmayin bunlara.

Aynı durum bende de var.
İlaca gerek yok.
Rahatsızlığınıza uygun bir diyet programı ile kilo verebilirsiniz.
Diyetisyene yönlendireceklerdir.

Biliyorum da gerçekten bunaldım artik. 2 ay cardio yaptım 1 gram bile veremedim. Kasımdan beri diyet yapıyorum 3 kilo aldım. Aksam 6 dan sonra yemiyorum ama olmuyor iste. Bende doktorların verdiği ilaç istiyorum.
Spor yaptığında vücudunda yağ oranı azalır kas oranı artar. Ama kas yağdan çok daha ağırdır. Yani sen kilo veremiyorum derken kas yaptığın için incelelirsin ama kiloda farketmez. Spor yapmaya devam ettiğin takdirde de kilo da vermeye başlarsın Pride_ isimli arkadaşın konularına bak. Başarı öyküsü var. Sakin vazgeçme eminim verirsin. Ve lütfen kendine zarar verebilecek şeylerden uzak dur.

İlaçla falan zayıflanmaz. Doktor da yazmaz zaten. Spordan kastın koridorda yürümek mi gerçekten? O da spor değil. Yani spor da diyette yapmıyosun.
Neden canım? Ben 5 çocukla evden çıkamadığım zaman evde koridorda yürüyerek verdim 15 kg falan.

Zayıflama ilaçlarıyla ilgili konular yasaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…