Yardimci olur musunuz?

Carrefour da indirim vardı hala devam mı bilgim yok

Migroslarda goodynin indirimli mamaları var, dostluk mamaları deniyor sanırım.
Yorumunuz icin cok tesekkur ederim. Fakat dostluk mamalari oldukca kucuk boyutlarda hatirladigim kadariyla degil mi? Peki daha buyuk boyutlarda uzun sure idare edecek mamalar konusunda bilginiz var mi?

Yorumunuz icin cok tesekkur ederim. Fakat dostluk mamalari oldukca kucuk boyutlarda hatirladigim kadariyla degil mi? Peki daha buyuk boyutlarda uzun sure idare edecek mamalar konusunda bilginiz var mi?

İnternete yazdım da, farklı ambalaj gördüm, belki onlar daha uygun fiyatlıdır diye düşündüm..

Bizim okuldaki bir köpeği besliyoruz biz de, günde bir paket yetiyor kilosuna göre. Migros amblemli, Kırmızı bir Paket , küçük bişey, 40 yada 60 kuruş falandı sanırım.

Ama belki daha hesaplıları, büyük paketleri vardır migrosta, bilmiyorum

İnternete yazdım da, farklı ambalaj gördüm, belki onlar daha uygun fiyatlıdır diye düşündüm..

Bizim okuldaki bir köpeği besliyoruz biz de, günde bir paket yetiyor kilosuna göre. Migros amblemli, Kırmızı bir Paket , küçük bişey, 40 yada 60 kuruş falandı sanırım.

Ama belki daha hesaplıları, büyük paketleri vardır migrosta, bilmiyorum
Dostluk mamalari oldukca uygun fiyatli oluyor. Bir kac mahalle sakini kedimiz icin bende aliyordum. Ama kopusler sayica cok fazlalar ve buyukler.:KK48: Barinagada zarar veriyorlar diye haber veremiyorum. Kis boyunca idare etmemiz lazim o nedenle dev paketlere ihtiyacimiz var. Tesekkur ederim.

Bizim sitenin önündede
Sözde hayvanseverlik yapıyorlar
Yerler hep artık yemek ekmeklerle dolu.
Konu acılmışken
Günah e be insanlar hayvan sever görüncez diye o nimetleri orta yeremi atmanız lazım.
Bu şekildemi olur yardım.
Konu sahibi k bakma demeden gecemedim.

Hanimlar, evimin civarinda 12-13 tane sokak kopegi bulunmaktadir. Gunluk onlara yemek veriyorum. Fakat yemek artigi bayat ekmekle olacak is degil. Cunku haylazlarin istahlari cok yerinde yetismiyor. Bu nedenle uygun fiyatli mama almak istiyorum. Sizden ricam onerebilecegiz onlarin severek yiyecegi bir mama var mi? Ogrenci olmam nedeniyle fiyatinin uygun olmasinada dikkat etmem gerek.
Sohayko derneğin başvurun onlar size uygun mama konusunda yardımcı olabilir instagram facebook ve tweeter hesapları var

Bulundugum sehirde carrefour yok ne yazik ki.:KK43:
sürekli market açıyorlar zaten yakında gelir belki 1e1 varsa gelme ihtimali yüksek ayrıca bulunduğunuz ilde sosyal medya gönüllüleri var mı bakın onlarla ortak hareket edin

Bizim sitenin önündede
Sözde hayvanseverlik yapıyorlar
Yerler hep artık yemek ekmeklerle dolu.
Konu acılmışken
Günah e be insanlar hayvan sever görüncez diye o nimetleri orta yeremi atmanız lazım.
Bu şekildemi olur yardım.
Konu sahibi k bakma demeden gecemedim.
Haklisiniz kaplar icerisinde veriyorum ve gunluk gittigim icin ertesi gunde orayi temizliyorum. Kopusleri beslerken nimete saygisizlik ve kirlilige neden olmamaya dikkat ediyorum.

sürekli market açıyorlar zaten yakında gelir belki 1e1 varsa gelme ihtimali yüksek ayrıca bulunduğunuz ilde sosyal medya gönüllüleri var mı bakın onlarla ortak hareket edin
Tesekkur ederim. Bu konuda belediyelere guvenmiyorum. Gonulluler dernekleri acikcasi dusunmedim uygun mama bularak kis sonuna kadar idare edelim diyordum. Ama gonulluler ile bu isi yurutmek cok daha saglikli olacaktir.

Tesekkur ederim. Bu konuda belediyelere guvenmiyorum. Gonulluler dernekleri acikcasi dusunmedim uygun mama bularak kis sonuna kadar idare edelim diyordum. Ama gonulluler ile bu isi yurutmek cok daha saglikli olacaktir.

Belediye ile uğraşma zaten aman uzak olsun gönüllü gruplar ile ortak hareket etmen daha güzel olacaktır

M Mayuhdes Sokak hayvanlari derneklerine mail atıp yardım isteyebilirsin. Gonullu arkadaşlar veya büyüklerimiz bulunuyor orada.
Onlar artıktan ziyade özellikle alıp pişirip veriyor. Onların da taze yemek hakkı.

Ayrıca yemekleri dagıtarak veren insanları kınıyorum. Çöp toplayanlar da onları dagıtıyor yada topluyor. Yani her şey göründüğü gibi olmayabilir.

M Mayuhdes Sokak hayvanlari derneklerine mail atıp yardım isteyebilirsin. Gonullu arkadaşlar veya büyüklerimiz bulunuyor orada.
Onlar artıktan ziyade özellikle alıp pişirip veriyor. Onların da taze yemek hakkı.

Ayrıca yemekleri dagıtarak veren insanları kınıyorum. Çöp toplayanlar da onları dagıtıyor yada topluyor. Yani her şey göründüğü gibi olmayabilir.
Sohayko dernegine mail gonderdim. Bu konuda yardim isteyebilecegim farkli dernekler var mi? Guvenilir bir dernek olsa aslinda onlari sicak bir ortama alsalar ne guzel olurdu.

Sohayko dernegine mail gonderdim. Bu konuda yardim isteyebilecegim farkli dernekler var mi? Guvenilir bir dernek olsa aslinda onlari sicak bir ortama alsalar ne guzel olurdu.
Hayvan haklari dernekleri var gugıl amca yardımcı olur. Hatta facebook sayfaları uzerinde sana yardımcı olacak milyontane insan var.

Ben de elimden geldigince besliyorum yavrucakları. Çok param olursa onlara bi arsa alıp barınak yaptıracagim. (Hayal işte)

Durumunuzu bilmiyorum, ama ortalama düşünürsek öğrenci halinizle 10 köpeği her gün siz besleyemezsiniz.

Sponsor bulmaya çalışın kendinize, komşularınız ilgilenmez mi?

Hayvan haklari dernekleri var gugıl amca yardımcı olur. Hatta facebook sayfaları uzerinde sana yardımcı olacak milyontane insan var.

Ben de elimden geldigince besliyorum yavrucakları. Çok param olursa onlara bi arsa alıp barınak yaptıracagim. (Hayal işte)
Tek basiniza olmasa bile sizin gibi guzel hayallere sahip kisilerle bir araya gelerek guzel bir barinak kurulabilir. Tesekkur ederim yardimlariniz icin.

Durumunuzu bilmiyorum, ama ortalama düşünürsek öğrenci halinizle 10 köpeği her gün siz besleyemezsiniz.

Sponsor bulmaya çalışın kendinize, komşularınız ilgilenmez mi?
Komsularim onlarin belediye tarafindan toplanmasini istiyor. Kendilerince hakli sebepleri var tabiki ama barinaklarin durumu ortada. Su an tek sponsorum babaannem:KK48:Kus ve kopekler icin yetisemeyince o yardim ediyor.

X