Yardımcı olur musunuz

mavi50

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2024
21
3
25
Merhaba kızlar yaklaşık 1 senedir evliyim ve 8 aydır çocuk istiyoruz bundan 2 ay önce hsg çekindim sol tüpüm yapışık sağ tüpümde sorun yok birde bunun üstüne pcosluyum genetik olarak adetim 35 güne bir olur ama mutlaka olur bu ayda adet olmadım ve 12 gün gecikti kasıklarımda kramplar var ara ara girip çıkıyor bugün sabah idrar testi yaptım ama negatif sizce hamile olabilir miyim kan versem doğru sonuca ulaşır mıyım??

Kan kesın sonuc benımde 10 gun gevıktı aksama kan verıcem ıdrarda 3 tane test yaptım negatıf hep bu ay herkeste gecıkme sorunu var bır suru konu okudum boyle

Benimde aynı 10 gün gecikti idrar testim negatif geldi. Kan verip vermemeyi düşünüyorum.
Merhaba kızlar yaklaşık 1 senedir evliyim ve 8 aydır çocuk istiyoruz bundan 2 ay önce hsg çekindim sol tüpüm yapışık sağ tüpümde sorun yok birde bunun üstüne pcosluyum genetik olarak adetim 35 güne bir olur ama mutlaka olur bu ayda adet olmadım ve 12 gün gecikti kasıklarımda kramplar var ara ara girip çıkıyor bugün sabah idrar testi yaptım ama negatif sizce hamile olabilir miyim kan versem doğru sonuca ulaşır mıyım??

Geç döllenme gibi bir durum falan da olduğu için benim içim de hala bir şüphe var birde belirtileri de var hadi kramp piskolojikmen olsun peki beyaz akıntı

Bende anlayamadım, normalde ben regli olurken belim sırtım, göğüslerim ağrır. Su an bunları hiçbiri yok kasık ağrısı sadece ve akıntı benim yani bilmiyorum tam olarak beyaz değilde açık sarı diyebilirim. Sağlık ocağına gitsem mi diye düşünüp duruyorum.
Geç döllenme gibi bir durum falan da olduğu için benim içim de hala bir şüphe var birde belirtileri de var hadi kramp piskolojikmen olsun peki beyaz akıntı

Geç döllenme falan varsa eğer 14 .günde belli oluyormuş kanda ve idrarda istersen 14. Gün gidip ver ben öyle yapmayı düşünüyorum

X