Doğal Saç Bakım Kürleri yardımcı olur musunuz lütfen

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Magrrur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2008
23
0
34
ben 3 gün önce su dalgası yaptırdım yazlarımda boya vardı ama akmıştı baya su dalgasının ilacından sanrım saçlarım çok sertleşti ve matlaştı lütfen yarcımcı olun nasıl düzecek bu saçım moralm çok bozuldu yaasenağlama

cnm o ilaç berbat bi şey bilirim 3 yıl oldu ama hala saçlarım tam olarak kendine gelemedi..her şampuanlamadan sonra mutlaka saç kremi kullan yumuşak olması için..parlaması içinde durulama suyunda bir miktar sirke kullanmalısın..umarım işine yarar..

gliss in maskesi ni aldım biraz ii oldu gibi birde uçlarından aldırdım eskisi kadr kötü diil şimdi ama töbe ettim bi daha yaptırmam nasıl pişman oldum anlatamam ya bide saç derisine bi zararı oluyo mu onu merak edyrum kuaför bi zararı olmaz dedi ama...

cnm saç derisine hiç bi zararı yok hatta saçın yağlıysa yağlanmasını uzun bi süre geciktirio böle de bi avantajı var ama keşke saçı o kadar yıpratmasa..saçının daha ii görünmesine gerçektn sevindim

yaa sevndm buna ya benm saç diplerm biraz acıyodu oda ben önceden bioblas kullnıyodum herlde ondan küçk küçk saçlar var onlar böle dik dik ondan sanırım acıyo hilal ilglendğin çin çok teşkkür edrm cnm:)

X