yardımcı olunn arkadaşlar fkire ihtiyacım varr..

ugrftma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2011
68
0
meraba herkese.forumu uzun zmandır takip ediyorum üye olmak yeni nasip oldu.neyse arkdaşlar bende derdimi anlatıyım fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.ben 1 yıllık evliyim.evlendiğimden beri hç korunmadım esim 4 ay sonra askere gtti zaten.bir aydır yanımdaydı.eşimin geldiği gün hasta olmam lazımdı 6 gün gec oldum nyse adetm normaldi bittiğinden beri mide bulantım çok baş dönmem ona keza içimi ates basıyo sanki yumurtlama zamanımda yumurta akı gibi akıntım olurdu bi dahaki adetime kadar şimdi oda yok kasıklarımda iğne varmış gibi mdem çok kötü gaz var sürekli yanıyor bde olmadık zmanda acıkıyorum adetime 10 gün fln var gögüslerim değişik ağrıyor bilmiyorum böyle olunca şüphe düştü içime.bi ara çok istiyodum ama bu ara özel bi çabam yoktu ama olursa çok mutlu olucam rabbim herkese hayırlısını nasip etsn inş.benm gbi olanlar varmı.belirtiler içn erken gbi geliyo psikolojk degl benmki çnkü böyle bi çbam yoktu neyse uzattım fkirlerinzi bekliyorum..

kesın ogrenmek ıstersen yarın gıdıp kan testı yaptırabılrısın
cunku ıdrarda cogunlukla adet gecınce yada tam gununde cıkıyor
ama kan testınde ılıskıden 12 gun sonra cıkabılıyor

yok canm kan testide adet gecmeden negatf sonuc verebiliyorms hemsirenin dedigne göre üzülmek istemiyorum adetmi beklicem bkalım hayırlısı sadece böyle belirti ysayanlar varmı mrak ediyorum..

fazla ilgilenen olmamış ama yinede bdaha fikrinzi sorıym dayanamıcam galiba gebelik varsa son adetten 20 gün sonra kan testinde cıkarmı biri fikir versin ya buna göre gidicem yarın doktora bu saatte olan varsa acil cvp bekliyorum:18:

cnm belirtilere çok kaptırma derim ben.biraz daha bekle istersen bence reglin gecikirse yaptır kantestini ama sabırsızlanıyosan regl gününden bi kaç gün öncede yaptırabilirsin genelde kanda doğru çıkıyo.ama çıkmayanlarada bu sitede rastladım ben oyüzden en iyisi reglin gecikmesini beklemek aslında .

yok canm belirtileri fln düşünmemeye calıyorum bazn dayanamıcak gbi oluyorum ama rabbm hayırlısını nasp etsn dyorum tüm isteyenlerle beraber..

X