Yardımcı olmak adına ilk belirtilerim

Mintiii

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2019
152
71
30
Kızlar merhaba ben suan 14 haftalık hamileyim çok istedim ve sonunda oldu allah ins isteyen herkese nasip eder size şimdi kendi hikayemi ozetliycem. Ben hamile kalmak için5 ay çabaladım bu arada 2 tanede nur topu gibi çikolata kistim var. Neyse 6. Ayda şehir dışına çıktık eşimle eşimin ailesini ziyarete 1 ay orda kaldık ama bu 1 ay içerisinde 2 kere falan beraber olduk yani hamile kalcam illa diye hiç stres yapmadım o ay. O ay bir gece cok fena böbrek agrisi gibi bir ağrım oldu. Acile gittim bana taş olabilir dediler idrar testi falan yaptilar yarin urolojiden randevu al görün dediler dedikleri gibi de yaptım. Aldım randevumu gittim idrar kültürü yapıldı vana enfeksiyon var dedi anribiyotik var dedi korunmasız ilişki de yasak dedi gönderdi ben 1 hafta bu ilaçları içtim ilaç bitti adet gunum geldi ama adet olmuyorum antibiyotikten diye düşündüm 5 gun gecikti ve 5. Gün lekelenme denen ufak kahverengi kan gibi ama kan değil bi leke geldiğini farkettim o an kalbim agzimdaydi acaba mı dedim. Kimseye bişey demedim çünkü belki de adet olucaktım pecete koydum 2 saatte 1 gittim ve ufak leke oluyordu eşime dedim yarın adet gormezsem hemen idrar testi alcaz lekelenmem var ama emin değilim dedim. Ertesi gün oldu sabah wcye kostum ve adet olmamıştım aç karına gittim hemen idrar testi aldım wcde uyguladim testi ama kafam daha çok karıştı çünkü silik çıktı hemen civardaki hastaneleri aradım beta testini ne kadara yaptiklarina dair bilgi aldim kahvaltimi yaptim hemen hastaneye gittim kan verdim ama o bekleyiş çok heyecanlıydı. Sonuç geldi ve 568.7 pozitif çıktı gözlerime inanamadim dogru yere mi bakıyorum ben ya diyorum şaşkınlıktan sevinemedik bile eşimle çünkü o ay hiç beklemiyordum. Sonra anladım ki demek ki stres yapmamak gerekiyor kafaya takmayin kızlar. Ben 5 ay boyunca ayaklarımı havaya mı dikmedim iliskiden sonra az mı tuttum kendimi tuvalete gitmiyim diye ama işin sırrı kafada bitiyormus şimdi14 haftaligim allah isteyen herkese nasip etsin sorularınız olursa cevaplarım kızlar

Ne mutlu size
Darısı başıma insAllah bende cok steres ediyordum ama bu au artık etmiyorum etmiycm oluruna bıraktım ☺

Ne mutlu size
Darısı başıma insAllah bende cok steres ediyordum ama bu au artık etmiyorum etmiycm oluruna bıraktım ☺
Kafanı başka şeylere ver canım. Ve bebek olsun diye ilişkiye girme yumurtlama gununude hesaplama akışına bırak ışte o ay bi problem yoksa kalabiliyorsun

Kafanı başka şeylere ver canım. Ve bebek olsun diye ilişkiye girme yumurtlama gununude hesaplama akışına bırak ışte o ay bi problem yoksa kalabiliyorsun
InsAllah öyle olur oluruna biraktim ufak bi sorun var onuda engel görmemeye çalışıyoruz insAllah hayirlsi ne ise o olur

Hayırlı olsun çok güzel bir haber, sağlık la kucağınıza almak nasip olsun,belirtiniz hiç olmadımı peki merak ettim.

Hayırlı olsun çok güzel bir haber, sağlık la kucağınıza almak nasip olsun,belirtiniz hiç olmadımı peki merak ettim.
Adet günüm gelene kadar hiç bir belirtim olmadı canım adetim geçti lekelenmem olmadan 1 2 Gün önce sadece goguslerimde aşırı ağrı oluyordu yürürken bile agriyordu adet olurken ki gibi hafif bir ağrı değil yani ama o belirti bile adetim geçtikten 3 gün sonra oldu en net belirti lekenmemdi tabi canım

InsAllah bu ay sonunda gidcm doktora
Doktora gitmene gerek yok canım gene git kontrolünü ol ama hamile kalmadan önce 3 ay kullansan cok iyi olur folbiol adlı iyi bir ilac var fiyatida uygun ondan gunde 1 tane kullanabilirsin ben 1 ay kullanabildim sonra hamile kaldim ilacimi degistirdiler zaten multivitamin veriyorlar

Teşekür ederim darısı benim gibi bekleyenlerin başına diyelim..

Eczaneden istesek veriyor demi

Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah:) bende 2 gün gecikme var ilk gün adet olcam sandım klasik adet belirtilerinin hepsi doruk noktadaydı sonra birden belirtiler azaldı ve adet görmüyorum heyecanla bekliyorum ama boş yere ümitlenmektende korkuyorum. bu arada adet döngüm hep düzenlidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…