Yardima muhtaclar icin neler yapabiliriz.

Freegril

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
1.727
23
Kizlar bizler uzun zamandir buranin uyeleriyiz.Bazi yardimlara katildim bazilarinida maddi bazi sorunlardan bende katilamadim.Ama inanin katilamadiklarim hic aklimdan cikmadi.Soyle birsey dusunuyorum ve sizin fikirlerinizide merak ediyorum. Ihtiyaci olanlar icin ufak capli yemek kermesleri yapsak ve kazancini o ay yardim edilecek aileye bagislasak ne dersiniz.Bunun icin nerden izin aliniyorsa izin alsak.Bunun yasal yollarini bilen var mi? Insallah kolay bir yolu vardir:Saruboceq:

yardım etme ve yemek yapma aşkıyla yanıp tutuşan arkadaşım allah kolaylık versin .
ben bu işlerden anlamam nerden izin alınır nasıl yapılır bilmem .ama böyle bir kermes olursa yapıcağım tatlılarla böreklerle ordayım yardıma hazırım :1hug::1hug:
feshanede yapılan kermestede bunu çok yakından gördük giyimden çok yemek gidiyor ve karıda büyük oluyor inşallah böyle bir yardımlaşma olur ve ihtiyaç sahiplerine ulaşır a.s.a.s.

Izin konusunda ilk önce site yönetiminden ise baslasaniz. Kazenle yazisin öncelikle olur mu yerimseniben

Simdilik konuyu kapatiyorum

X