Yardıma ihtiyacım var.

burcummm

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mart 2007
98
1
Merhebalar,
Fethiye veya Antalya'da denize sıfır bir otelde tatil yapmayı düşünüyoruz. 20-25 Temmuz tarihlerinde. Fiyatı uygun, temiz aile oteli olursa sevinirim. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba burcummm,

Sizden ricam kişi başı günlük bütçeniz hakkında fikir verebilir misiniz? Önerilerimi bu doğrultuda yapabilmem için gereklidir. Teşekkürler.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

burcumm merhabalar bizde aynı tarihte aynı şehirlerden birine gitmeyi düşünüyorduk tur on9 aracılığıyla birkç otele baktık aşağıdaki otel içlerinden en iyisi sende bi bak istersen..

www.turon9.com

Son düzenleyen: Moderatör:
canım tavsiyen için teşşekkürler. Yalnız ben denize sıfır olsun istiyorum. Bulabilirsem ben de sana tavsiye ederim

Merhaba burcummm,

Aileniz ile rahat ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için sizlere bazı otellerimizi öneriyorum. Lütfen otel isimlerine tıklayarak tesis detaylarını inceleyiniz.

Kemer Otelleri
Arma Resort Otel

Alatimya Village

5 Yıldızlı Tatil (Kemer)

Fethiye Tatil Otelleri
Greenland Otel

Orient Resort Country Partner Otel

Destina Resort Otel

Alanya Otelleri
Mc Serapsu Beach Otel

Mc Mahberi Beach Otel

Aydınbey Relax Otel

Happy Elegant Otel

Anitas Otel

Side Otelleri
Cesars Palm Resort Side

KK üyesi olduğunuz için otel fiyatları üzerinden esktra %5 indirim veya KK Pro(kart sahibi) üyesi iseniz ekstra %10 indirim uygulanmaktadır. Örneğin Kemerde 5 yıldızlı bir tesis olan Alatimya Village Otel'in kişi başı günlük fiyatı 99.90 dır. Ancak KK üyesi %5 indirimli hali 94,91 TL veya KK Pro üyesi iseniz 89,91 TL dir. Otel fiyatlarına bakarak bu hesaplamayı örnek almanızı rica ederim.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
tmm canım haberleşiriz burdan o zaman kolay gelsin zor iş walla kaç gündür pc basında kafayı yiyoruz karı koca:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…