Yardıma ihtiyacım var..

believehearth

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2018
26
10
29
Merhabalar, 1 buçuk yıllık evliyim. 2 aydır bebek düşündüğümüz için korunmuyoruz. En son adetimi 6 ekimde olmuşum 11 ekimde de bitimi üstünden 36 gün geçmiş halen adet olmadım 5 gün önce 1-2 damla kan geldi ama sonrası yok, geçen cumartesi kan testi verdim negatif. İdrar testlerim ara ara yapıyorum negatif. Adetim bu zamana kadar 1-2 gün harici asla gecikmemişti.
Doktor, yumurtalıklarımda küçük kistler olduğunu ama bunun adetim düzenliyse önemi olmadığını söyledi ve adet söktürücü verdi. Buralarda geç döllenme vs diye şeyler okudum. Bu nedenle adet söktürücüyü kullanmaktan çekindim.. Size ne yapmalıyım, aynı durumu yaşayanlar var mı?
Kan sonucum <0,100 hcg.

Korunmayı bırakınca bu tarz gecikmeler oluyor. Siz biraz daha bekleyip kullanın söktürücüyü bence. Umarım en yakın zamanda güzel haberi alırsınız.

Korunmayı bırakınca bu tarz gecikmeler oluyor. Siz biraz daha bekleyip kullanın söktürücüyü bence. Umarım en yakın zamanda güzel haberi alırsınız.
Yorumunuz için teşekkür ederim tecrübesiz olunca kafa karışıklığı o kadar oluyor ki ne yapsam bilemiyorum.. Tekrar her ihtimale karşı kan vereceğim. Allah hepimize hayırlı haberler versin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…