yardim!!

gulcangl

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2013
40
0
bilgisi olaan varsa lutfen paylassin...uzun suredir takip ediyorum.siteyi ve adetimme bi haagta var bugun ddaayanamadim kanda baktirdim sonuc 2.00 cook hevesllenmistm bu ay korunmuyoruzda acaba bu deger yukselirmi?

bilgisi olaan varsa lutfen paylassin...uzun suredir takip ediyorum.siteyi ve adetimme bi haagta var bugun ddaayanamadim kanda baktirdim sonuc 2.00 cook hevesllenmistm bu ay korunmuyoruzda acaba bu deger yukselirmi?

Canm bu deger sanirim hamile olmadigin anlamina gelir.. yani şimdilik...5 ten kucuk oldugu zaman hamilelik yok demek. Cok erken yapmıssin ama testi sabırsz seni :) adetinin zamanı gelsin eger gormessen kirmizilari tekrar yaparsın 1 hafta var zaten sunun surasnda..

ya cookk saoll evet normalde de sabirsiz bi insanim zaten:KK43:benim adetlerim duzensiz genellde mesela gecen ay sekiz gun gecikti ondan onceki ay bi gun biiraz karisik..ama beni suphelendiren sey gogusleriim acauip sekilde aciyo ve genelde sag kasigimda batmalar olluyo kramp giriyo.ayrivca belim tutulmus gibi bellim agriyo bunlar aklimi karistirdi ya:KK43:

Beklemekten baska yapilacak bisey yok malesef cok zor ama sabret biraz adet gunun gelsin olmazsan tekrarlarsin degerin dusuk cok umutlanma insan sonradan cok uzuluyo biliyorum yinede insallah yukselir degerin guzel haberler verirsin

evet billiyorum iinsaan cok hayall kirikligi yasiyo sonraasinda.ins allah enn kisa zamanda bebislerimizi kucagimiza aalmayi nnasip eder...

X