Yardım !!

narinni

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2013
82
23
Merhaba Arkadaşlar, adetime 2 gün var.1 haftadır mide bulantısı, hafif baş dönmesi ve kasık ağrılarım göğüs hassasiyetim var.4 gün önce test yaptım 2 çizgi çıktı ama görünecek kadar silikti.ertesi gün bi daha yaptım negatif çıktı.anlamadım bişey.hafif bulantı ve hafif kasık ağrısı şeklinde belirtilerimde devam ediyor.hamile olma ihtimalim varmı ?

hamile olabilirsin canim böyle kasiklarinda batma karninda siskinlik hissi gögüs hassasiyeti varsa kan testi yaptir derim ben

Batın geçtinden bir iki gün sonra gebelik testi yaptırmanı tavsiye ederim her süphende kan tsti yaptırma bu seni yıpratır bide oluruna bırakmakta fayda var belirtiler genelde adet belirtileri ile bir oluyor ayırd etmek zor (

evet en büyük handikapıpımız bu zaten adet belirtileriyle çok örtüşüyor.ayırt etmekle zorlanıoruz.2 gün sora adet olucam 3 sora test yapayım diyorum.ama şu satırları yazarken bile kasık ağrım var çok olmasa bile bulantımda ara ara devam ediyor.allahım isteyene versin çocuk.inşallah hamileyimdir.eğer öleyse burada gün ve gün 2 haftadan beri yaşadıklarımı yazarım.bizler gibi olanlara yardımı olsun

cnm hayırlısı olsun hakkında. benim de bata 6 gün var bugün sabah 6dan beri midem bulanıyo. acı su kustum resmen. göğüs hassasiyetim var ayak üşümem var. vs vs ama mide bulantım şu an bile devam ediyor. üşütma olsa yediklerimi çıkartıcam ama yediklerim midemde duruyo benim midem ise berbat halde

inşallah hamişsindir cnm hayırlısı olsun hakkında saolasın.test yaptınmı peki ?

arkadaşlar yarın adet olmam gerekiyordu, peçeteye çok az kahvrengi leke geldi.1 haftadır mide bulantısı baş dönmem kasık ağrılarım var.3 gün önce test yaptım pozitifti.bugün test yaptım negatif çıktı.üstüne görme dedikleri bu olabilirmi,öle olsa testte pozitif çıkması gerekmezmiydi bugün yaptığım testte.gerçi adet gecikmem henüz olmadı adet tarihim yarın.cevap verirseniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…