Aile Planlaması Yardım!!!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

dilo89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
59
1
35
Kızlar doktorum bana en hafıf dogum kontrol hapını verdı. Adetımın ılk gunu baslamam gerektıgını soyledı ve oyle yaptım. 6 nısanda adet oldum, ve kanamam halen daha devam edıyor ama cok az az.. anlamadım gıttı.. sızce bu normalmı? hergun aynı saatlerde ıcıyorum hapımı.

canım ilk ay normal benimde çok az leke şeklinde yirmi gün filan devam etti...

ılk kutularda böyle sorunlar yaşanıyor. Benim 1 ay durmamıştı..

aynen benimde öyle oldu regli oldum hapa başladım nerdeyse 2 hafta olucak yeni bitti lekelenme. bu zamana kadar leke leke geldi biraz korkulcak bir durum yok gayet normal..

Cok sagolun arkadaslar. Bıraz olsun rahatladım..Benım durum halen daha devam edıyor bakalım ne zamana kadar surecek..

Arkadaslar bugun tam 23 gun oldu halen daha devam edıyor.. 1 kutum bıttı suan 7 gun ara verdım.Baska bı hapa gecis yapsammı dıye dusunuyorum ne dersınız??

prospektüsü iyice okuyun orda yeteri kadar bilgi oluyor zaten yan etki ile ilgili zaten gelen bu kan lekelenme buda yeni başladığın için gayet normal.a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…