Yardım!!!

D.Gezer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
123
3
Merhaba Arkadaşlar benim danışmak istediğim konu şu...şehirler arası yolculukta kedimi kutusuyla seyhat etmesi için bir belge varmı ? varsa bunu nerden alabilirim ? sık olmamakla birlikte seyhate gidiyoruz çapkınımla ama her seferinde minnet ediyorum yaa yok yasak bilmem ne ama asla bagaja vermedim vermemde zaten ama bir belge varsada mutlaka alırım hani..

Otobüs şirketlerinden sadece Varan, aşılarının yapılmış olması koşuluyla yine taşıma kabında kedimizi kucakta taşımamıza izin veriyor. Diğer şirketler evcil hayvanların sadece bagajda taşınmasına izin veriyor.
canım bu yazıyı buldum bir siteden. bi araştır istersen.

canım benim çok sağol metroda alıyo..ama dediğim gibi hep sorun yok yasak yok olmaz dakikalarca ikna etmeye çalışıyorum..bagaja hiç vermedim ama vermemde kışın buz gibi yazın cehennem gibi neticede hasta olur kesin onuda göze alamam yalvar yakar ikna ediyorum bende..hani dedim bir belge falan varsa alırım diye düşündüm araştırdım ama bulamadım bende :KK43:

canım maalesef bu konuda bütün hayvanseverler aciz durumda.sanki mal taşıyoruz.bagajda olacak iş değil.ama sanırım ''varan'' kucakta taşımayla ilgili bir problem çıkarmıyormuş.yani illa bagajda taşıyacaksınız durumu yok.sen yine de bir ara, sor bakalım.inşallah sorun çıkarmazlar...

X