yardım

sakli.kent

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
3
0
CADIARZUsevgili doktor hanım benim sorum kızımla ilgili onunla hiç anlaşamıyoruz şu an15 yaşındao kuçukken ne kadar çok iyi zaman geçirirdik bil bilseniz bimdi ise çok uzaklaştık
yüzünü sofradan sofraya goruyoruz onun dişinde hiç goruşmuyoruz desem dogru okuldan eve gelince odasından çıkmaz oturma odasına gelmezbizimle bir yerlere gitmez zorla gotursek bile içimize sindirmez 8 yaşında kardeşı var onunlada hiç anlaşamıyor.kişisel aşyalarına hiç dokundurmaz.kendine dahi dokunmamıza izin vermez.yakın temastan kaçınır. nasıl davranacagımızı şaşırdık.bizimle hiç bir şey paylaşmıyor onu konuşturmayada çalışsak konuşmuyorinsan okulda ne oldu dersleri nasıl hiç anlazmazmı hiç anatmıyor insan bu kdar içine kapanık olurmu.misafir gelse gelmesini istemez.onun yüzünden konu komşudan ben bile ayagımı çektim bende zor durumdayım nasıl davranacagımı bilemiyorum.titiz diyecegim diyemiyorum çünki kendi temizligine hiç dikkat etmiyor kırlı çamaşırlarını dolabından ben topluyorum ben almasam o haftalarca dolabında bırakır kırlı çorapları artık dolap kokutuyor karışmayım diyorum yapamıyorum aile bir çeşit toplu yaşam kimdenin kimseyi rahatsız etme yetkisi yok bence.oda benimdeyilmi nasıl kullanırsam kullanırım diyor ama etrafindakileri rahatsiz ediyoryardım lütfen aklıma gelenler bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…