Yardim

E

EU1

Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BEN 2 YILLIK EVLİYİM. 1 YILDIR DOKTORLARDAYIM. BİR SÜRÜ ŞEY YAŞADIM AMA DOKTOR ŞİMDİ YUMURTA TAKİBİNE ALDI VE GONAPANE VERDİ O KİST YAPTI VE ADET SÖKTÜRÜCÜYLE ADET OLDUM TEKRAR O KİST GİTTİ. KLOMEN KULLANDIM SONRA ÇATLATMA İĞNESİ YAPCAKTI FAKAT KENDİ ÇATLADI DİYE VAZGEÇTİ PROGESTAN VERDİ İÇ BUNU DEDİ HAMİLE KALMAZSAN SÜPRİZ OLUR KALMALISIN DEDİ ORUÇ DA TUTMAK YASAK SİZ BU KONUDA NE DİYORSUNUZ?:çok üzgünüm:

valla canım bunun oruçla ilgisini çözemedim açıkçası
ama anlattığın dönemlerden bende geçtim kist oldu kendiliğinden gitti progestanı olası bir düşük için vermiş olmalı

neden olmasın canım gün aşırı ilişkine devam et ne zaman yumurtan çatladı bilmiyorum ama çatladıktan 14-15 gün sonra adet olursun zaten

İlginç bir doktorun varmış.Hamile kalmazsan sürpriz olur diyerek sana çok fazla ümit vermiş bence.
Sağlıklı bir çiftte bile bir ayki şans %20 dir.
%80 de olmama ihtimali her zaman mevcut.
Progestanı döllenme olursa düşüğü engellemek için vermiş.

Yalnız sana bişey söylemek istiyorum neden adet söktürücüyle adet oldun? Adetlerin düzensizmidir?

Ya hamileysen sen o ay? Kanda gebelik testi yaptımı adet söktürücü vermeden önce? Bu çok önemli.....

İlginç bir doktorun varmış.Hamile kalmazsan sürpriz olur diyerek sana çok fazla ümit vermiş bence.
Sağlıklı bir çiftte bile bir ayki şans %20 dir.
%80 de olmama ihtimali her zaman mevcut.
Progestanı döllenme olursa düşüğü engellemek için vermiş.

Yalnız sana bişey söylemek istiyorum neden adet söktürücüyle adet oldun? Adetlerin düzensizmidir?

Ya hamileysen sen o ay? Kanda gebelik testi yaptımı adet söktürücü vermeden önce? Bu çok önemli.....

hayır adetlerim düzenli ama biran önce adet ol dedi bilmiyorum hamilelik açısındanda moralim çok bozuk diyremi öyle deci acaba:CüvCüv:

X