yardım !!!!

esma5258

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2008
4
0
arkadaşlar ilk cinsel ilişkide kanama ne kadar oluyor ve ne kadar zaman sürüyor...bide ilk ilişkide acı ağrı çok oluyor mu? yardımcı olursanız sevinirim...

ben bilmiyorum henuz bi deneyimin olmadida bende merak ediyorum bu konuyu kimisi agrimiyo diyor ama onlar korkutmamak,ben düsünemiyorum bile o sey nasil olacak diye insallah zamani gelince hayirliysal kazasiz belasiz hallederiz heheh

evlilik mi var ufukta arkadasim? hayirli olsun a.s.a.s.
canim herkeste farkli bir durum bu aslinda. bazilarinda ilk gece agrisiz sizisiz normal gecio. bazilarida iki üc günde ancak tamamina erebiliogamyoncuiremsu
kendini ne kadar rahat birakir da isin tadina varmaya calisirsan o kadar kolay olur
cok kanama olmuo. yani öyle adetin yogun günleri gibi degil.
kolay gelsinsositososito

arkadaşlar ilk cinsel ilişkide kanama ne kadar oluyor ve ne kadar zaman sürüyor...bide ilk ilişkide acı ağrı çok oluyor mu? yardımcı olursanız sevinirim...

canım evleniyormusun?niye böyle birşey sordun..neyse herkese göre degişir dediklerin...öyle büyütülecek bişey olmuyor rahat olmak sart yoksa daha zor olur acı da ondan kaynaklanıyor zaten.akıntı da degişir herkeste azda olabilir çok da.ama sürekli lmaz.o anlık olur yani.

bu kişinin acıya dayanıklılığına bağlıdır şayet çok tatlı canlıysanız biraz kendinizi kasabilirsinizki yinede sonuca ulaşırsınız yok acıya dayanıklıysanız zaten sonuca o gece ulaşırsınız nasıl anlattım ama:)))ben profesöriye olmalıymışım harcandım buralarda:)))

arkadaşım kiminin çok olur kiminin az
kimin sadece ilk gece akara kiminin 1 hafta kiminin bir ay azar azar gelir
herkez farklı farklı

arkadaşların dedikleri doğru hekese göre değişir benim mesala hiç kan gelmedi esnekmiş.tam anlamıyla ilişkiye girmemiz 1 hafta sürdü.kendini kasmazsan daha az acı duyarsın

arkadaşa katılıyorum.....

walla evilik olabilir,aday var da mirmirmirmir evlilik olursa şu olay beni çok korkutuyor..ondan sormuştum.cevaplar için tşk lerrr

Kişiden kişiye değişir. Bunun yanı sıra kendi psikolojik ve fizyolojik özellikleriniz de bunu belirler ve etkiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…