Yardım

eğerki çok zorunlu deilse çektirmemek daha iyi ama dayanamıyosanda diş hekimine hamile olduğunu sölersen çok az uyşturucu yapar yada uyuşturmadan çekmeyi dener tahminimce

diş hekiminle görüş, dayanabildiğin kadar dayan eğer olmuyorsa anestezi ile çekiyorlar diye biliyorum. Ve Yapılan anestezi bebeğe zararlı olmazmış sadece annenin korkmaması gerekirmiş

Ah O Dişler Banim Bir Arkadaşim 9 Ay Boyunca çekti Karanfil Koydu Bir Dene Istersen çok Geçmiş Olsun

çok acil değilse dr hamilelik sonrasına bırakıyor.benimde 20lik dişim ağrımıştı hiç birşey yapamadık ne ilaç ne başka birşey..bol bol calsiyum içerik besinler ye..

canım dişçide çalıştığım için sana diyebiliceğim şey şu: ilk üç ay ve son üç ay anne ve bebeğe zararı olabilir. dişçekimi sırasında sanmıyorum ki o anestezi olmadan çektiremezsin. dişçiye gitmeden önce mutlaka kendi doktoruna başvurmalısın en net bilgiyi sana o verecektir. şimdiden geçmiş olsun canım...

Benim gece tutmustu hemde cok siddetli dr. uma sorma firsatim da yoktu disci uyusturup cekti hic sorun yasamadim hemde 11 yil önce simdi daha ilerlemistir hersey korkma dr. a sor cektir...​

valla canım ben hamileyken dayanılmıyacak derecede diş ağrısı çektim doktorum çektire bilirsir dedi ve ben bir iki tane dişimi çektirdim bu arada altı aylık hamileydim ve allaha şükür hiç bir sorun olmdı bebeğimde gayet sağlıklı doğdu.

kız niye oklava sallıyon :roflol: hamilelikte diş çekimi ikinci trisimer de olursa iyi olur...zaten bölgesel anestezi olur ve film çekilmez..korkulacak birşey yok..a.s.

benimde acayip ağrıdı 2. ayda doktorum çektiremezsin dedi çünkü bebeğin sakat kalma riski var dedi allahtan geçti daha çektiremedim 3 ay dolmadı.dualar okudum ve tuzlu su ile gargara yaptım

X