Yardim

antep97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2024
2
0
26
İlk bebeğimi düşükle sonlandırdım kalbi durdu şu an hamile kalmak istiyorum ama tiroid rahatsızlığım var ilk gebelikten kaldı yumurtalıklarımda sağ yumurtanda 19 milim kist sol yumurtamda ise küçük küçük kistcikler olduğunu söyledi doktor ve bunun gebeliğe engel olmadığını söyledi ben de adet düzensizliği başladı kürtajdan önce de bekarlığımda da hiç adet düzensizliği yaşamadım kürtajdan sonra adet düzensizliği başladı bunun nedeni nedir aranızda tiroid hastası olup yumurtalığındaki olup hamile kalan var mı lütfen yardımcı olur musunuz çok teşekkür ederim

Tiroid hastalığı gebe kalmaya engel değil sadece gebelikte gelişimde önemli ama tiroid ilacı kullanıyorsan ve ilaçla duzenli hale geliyorsa hiç bir sıkıntı olmaz

Tiroid hastalığı gebe kalmaya engel değil sadece gebelikte gelişimde önemli ama tiroid ilacı kullanıyorsan ve ilaçla duzenli hale geliyorsa hiç bir sıkıntı olmaz
Yumrtalikta kist oluşması da engel değil dedi doktor ama bu seferde adet düzensizliği var doktor bunada normal dedi ama benm kürtaj olalım beş ay oldu ve ben beş ayda 3 defa regl oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…