Yardım

zehracrn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2021
56
12
Kızlar geçmeyen vajinal enfeksiyon ve sarı akıntım var çözüm yolu bulan varsa yardımcı olabilir mi?

bakteriyel vajinitiniz var büyük ihtimale ve biofilm oluşmuş geçmiyorsa. Bunun için jinekoloğunuza veya eczacınıza danışarak borik asit kullanılmalı(ilişkiye girdiyseniz kullanınız dip not : içilmez!!! ) ve enfeksiyonunuz için uygun olan ilaç sonrasında probiyotik takviyesi.

Ek olarak

1) ilk çamaşırlarınızı 60 derece de parfüm içermeyen doğal deterjan ile yıkayın (hijyen sıvısı var rossmanda, yumuşatıcı yerine ondan kullanın)

2) çok fazla ekmek , makarna , pirinç, şekerli gıdalar ve unlu mamüller tüketmek enfeksiyon riskini artırır.

bakteriyel vajinitiniz var büyük ihtimale ve biofilm oluşmuş geçmiyorsa. Bunun için jinekoloğunuza veya eczacınıza danışarak borik asit kullanılmalı(ilişkiye girdiyseniz kullanınız dip not : içilmez!!! ) ve enfeksiyonunuz için uygun olan ilaç sonrasında probiyotik takviyesi.

Ek olarak

1) ilk çamaşırlarınızı 60 derece de parfüm içermeyen doğal deterjan ile yıkayın (hijyen sıvısı var rossmanda, yumuşatıcı yerine ondan kullanın)

2) çok fazla ekmek , makarna , pirinç, şekerli gıdalar ve unlu mamüller tüketmek enfeksiyon riskini artırır.
Probiyotik aldım fakat herhangi bir faydası olmadı maalesef. Bir kere doktor fitil verdi o bitti şikayetim geçmedi dedim antibiyotik yazdı

Şimdi böyle deneyin boric acid ve ağızdan alınan ilacı aynı anda kullanın ve sonrasında probiyotik alın fitil ve hap şeklinde . Bakteri Biofilminşm bozulması gerek anca öyle etki eder

İzmir'de borik asit hazırlayan eczane yada bu tedaviyi uygulayan doktor var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

X