Aile Planlaması Yardım!! yasmin ishal

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

lola_a

Guru
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
338
103
Kızlar yasmini içtikten yarım saat sonra çok affedersiniz ishal oldum. Kutum yarın bitiyor. Ne yapmalıyım? Son tableti bugün içip yarın için başka kutudan mı alayım?:18:

merhabalar bende ysmin kullanıyorum ama hiç böyle bir sorunla karsılasmadım.ishalinizin yasminle alakalı olduguna eminmisiniz? belkide yediginiz birşeyden kaynaklandı son hapınız kalmıss bence onuda için adet düzeninizi bozmayın zaten kutu bitince 7 gün ara vericeksiniz umarım o arada toparlarsınız kendinizi... gazozun içine bebek aspirini atıp içebilirsiniz ishaliiniz için geçmiş olsun...

merhabalar bende ysmin kullanıyorum ama hiç böyle bir sorunla karsılasmadım.ishalinizin yasminle alakalı olduguna eminmisiniz? belkide yediginiz birşeyden kaynaklandı son hapınız kalmıss bence onuda için adet düzeninizi bozmayın zaten kutu bitince 7 gün ara vericeksiniz umarım o arada toparlarsınız kendinizi... gazozun içine bebek aspirini atıp içebilirsiniz ishaliiniz için geçmiş olsun...

Ay çok teşekkür ederim. Çok sağolun. Kimse cevap yazmayınca sabah acele acele eczaneye gittim. Ne olur olmaz diye bugünün ilacını başka kutudan almamı söyledi. Teşekkür ederim.

X