yardım yardım yardımmmmmmmmmmm

CARMENNN

Guru
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
1.225
50
kızlar 1-2 günlük kahverengi lekelenmenin ardından 5 gün de normal kan rengi olmak üzere geçirdiğim adet dönemim vardır.27-28 günde bir olurum en son 4 EYLÜL de adet oldum ve 2 gün boyunca gayet yoğundu ama 2. günün sonunda kesildi 3.gün de hafif varla yok arası bişeler geldi ve bitti..bugun ayın 12si ve az önce wc.deyken peçeteye kan geldi ve çok panikledim...karnımın alt kısmında hafif ağrılar var...sizce bu nedir?? 8 aydır bebek istiyorum ama olmadı...üstüne görmüş olsam o 2 gün eni konu adet gibiydi az değildi sadece 2 günde bitti.

canım ara kanaman olmuş sanırım..bi uzmana gözük bence..ama hamilelikle bi alakası olduğunu sanmıyorum üzgünüm..

of ya ben de sanmıyorum stresten böyle sapıttığını düşünüyorum aslında( çok teşekkür ederim

rica ederim aynen canım stresten benimde adetlerim çok düzenlidir ama bi ara adetimi tam gününde gördüm bitti ve 15 gün sonra yine adet gördüm doktorum stresten dedi..büyük olasılıkla böyle

bahsettiğin olayın tam da aynısı geçen hafta başıma geldi. 1,5 gün oldum bitti. sonra peçeteye kan gelmeye başladı. bazen kesildi bazen peçeteye geldi. epey yoğun da kasık ağrım vardı. (gerçi ağrı hala devam ediyo) bayram bayram soluğu hastanede aldım, kan testi yaptırdım ama sonuç negatif geldi malesef. hayırlısı olsun dedik biz de. fakat kasık ağrım devam ederse hafta içi bi uzmana görünücem. sana da tavsiye ederim.

ben zaten hastanede çalışıyorum yarın soluğu k.doğum uzmanında alacam:)

sen git, yarın da hemen yaz buraya dr. ne dedi. belki bana da bi fikir verir.ben de şu anda kasık ağrısıyla kıvranıyorum sanki regl olacakmışım gibi. kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…