YARDIM TECRÜBE DESTEK MORAL Hamile kalmak için

tanem7777

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
567
223
33
Merhaba 33 yaşındayım bir tane oğlum var 8 yaşında 1 buçuk yıl önce dış gebelik geçirdim kapalı ameliyat oldum sag tupumden ama tüp alinmadi HGS çekildim ve tüplerin açık çıktı şimdi ise gebelik istiyorum olmuyor üç kere letu yumurta geliştirme ve bir kere çatlatma iğnesi yaptık olmadi. Değerlerim ise 3ayda ve 5ayda bu şekilde yardımcı olur musunuz bir umut var mı
Tecrübelerini ve desteğinize ihtiyacım var

LH hormonu 11.11 - 3ayda
4.14 - 5 ayda

Estradiol.E2 : 42 - 3 ayda
614 - 5 ayda

FSH : 4.26 - 7ayda

AMH :0.18

Prolalktin : 10.15 - 3 ayda
9.93 - 5 ayda

Merhaba bende 1,5senedir evliyim ve çocuk istiyoruz ama bende de troid düşük çıktı prolaktin hormonum yüksek her ay umutlanıyorum ama olmuyor bu ay folik asite başladım ve doktor adet sökücü yazmıştı onu araştırdım yumurtanın çatlamasına ve bebek varsa tutunmasına yardımcı oluyormuş ondan kullanacağım 14cü günü inşallah Allah isteyen herkese nasip eder

Amin bende kullanmıştim o hapı yumurta çatlatma iğnesinden sonra olursa tutunsun diye Allah'ım isteyen herkese versin ben değerleri de anlamıyorum artık beynim durdu E2diye bir değer var 614 çıkmıştı

Amin bende kullanmıştim o hapı yumurta çatlatma iğnesinden sonra olursa tutunsun diye Allah'ım isteyen herkese versin ben değerleri de anlamıyorum artık beynim durdu E2diye bir değer var 614 çıkmıştı
Hormonlar bi düzgün dursa olucak ta ama sanki inat etmiş demekti zamanı gelmemiş daha doğru zaman olsaydı hiç birşey karşısında duramazdı tek çare allaha sığınmak Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin inşallah

Aynen arkadaşım bende öyle düşünüyorum Rabbim ol derse olur

Aynen arkadaşım bende öyle düşünüyorum Rabbim ol derse olur
Hayırlı cumalar Allah çocuk isteyen herkese tez bir zamanda sağlıklı sahatli çocuklar nasip etsin 2024 de hepimiz hamiş olarak girelim inşallah cuma günü dualar daha tez kabul olurmuş birbirimize dua edelim❤

Hayırlı cumalar Allah çocuk isteyen herkese tez bir zamanda sağlıklı sahatli çocuklar nasip etsin 2024 de hepimiz hamiş olarak girelim inşallah cuma günü dualar daha tez kabul olurmuş birbirimize dua edelim❤
Amin cnm hayırlısı ile güzel sağlıklı haberler lle

Kizlar size iki sorum şuan c life mi yoksa beralife mi gebe kalmak için kullansam bilgisi olan. Var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…