Yardım olmadan atlatamıcam sanırım

:dilcikar:MELTEM HANIM SIZDECOK IYI BILIYOSUNUZKI ASLABU SUPHEYLE YASAYAMAZSINIZ HICBI KADIN YASAYAMAZ COCUGUNUZ YOK ADAM 8 AY SONRA SIZI BASKALARINA TERCIH EDICEK KADAR RAHAT BI ADAM.ŞİMDİ BEN SIZE KIMSEYLE GORUSMEMIS BERABER OLMAMISTIR DESEM INANICAKMISINIZ?INANMICAKSINIZ BEN OLSAM BENDE INANMAM.ADAM TERCIHLERINI YAPARKEN SIZI TANIYORDU VE SIZIN GOSTERICEGINIZ TEPKIYI BILIYORDU BUNA RAGMEN YAPTIYSA SIZCE SONUCUNDA ODEMESI GEREKEN BEDELLER 3-5 GUN KÜS KALMAKMI OLMALI???

Merhaba Asi, oldukça sıkıntılı bir evliliğiniz var. ılk olarak, evliliğinizi düzene koymadan asla çocuk sahibi olmayın. ıkinci olarak da, mutlak çalışıp hayatınızı kazanın. Ekonomik ve sosyal olarak özgür olabilecek seviyeye gelin. Ekonomik ve sosyal olarak kendi ayaklarınız üzerinde durduğunuzda eşinizle ilişkileriniz halen düzelmemişse, evliliğinizi gözden geçirirsiniz. Çalışmaya başlamanın hemen ardından da bir evlilik danışmanından yardım alın.
Önemli bir diğer konu da, sığınacak bir yer aramanız gerekmiyor. Kendi ayaklarınız üzerinde durmayı başarmak atmanız gereken en önemli adın. Sığınacağınız kişi kendiniz olmalısınız.

X