Yardım ne olur...

ktg

bir bedende iki kalp
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2008
3.971
34
41
4 gündür ara ara özellikte öglenleri kahverengi lekelenme oluyo hap kullanmama ragmen gecmiyo korkuyorum yardım...sizde yasadınız mı boyle bişey ne kadar surdu....

benim doğumum 26 ocak oldu 2.5 ay lekelenmem oldu seninki adet olmuş olmayasın?

o zaten hamileee aylin01, canım benim bilgim yok ama doktorunu arasaydın üzülme inşllh yoktur bşişey

6+3 günlük hamileyim annem de 3 müzdede adet olmus irsi olabilirm ki

Hamileyken ne hapı kullanıyorsun ki? Bence doktoruna danışmalısın...

eğer doktor kontoründeysen korkulacak bişey yoktur ozaman... bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın inş..

canim belkide adetin gelecektir de ondandir.
telaslanma bakalim bi dr a git.

ktg bende ilk iki hamileliğimde bir ay adet görmüştüm ve evet ırsi olabiliyor kardeşlerimdede oldu yinede doktoruna danışırsan rahatlarsın bir sey yoktur inşallah.

benimde bgn 1 defa oldu koyu kahvarengi leke silince ya nasıl maoralim bozuk anlatamam
rabbim bize acılarını göstermesin

insallah ya saglıkl kucagımıza almayı nasip etsin cok zor her an kaybetme korkusu...

işallah sağlıcakla alırsınız bebklerinizi kucağınıza kıslar

kızlar moralinizi bozmayın hemen..stres yaptınız mı, normal durumu da olumsuza çevirirsiniz..benim hamileliğimde kanamam da oldu, kahverengi akıntım da..Allah a şükür oğlum kucağımda..dr unuza görünün, ve ne derse eksiksiz yapın..bebişlerinizi sağlıkla kucaklarsınız inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…